2017.11.09 Forumas „Reikia darbuotojų. Kaip turėti iš ko atsirinkti?“

people-search_23-2147502905Data: 2017 m. lapkričio 9 d. 13:00-16:30 val.
Vieta: Čiop čiop konferencijų centras, Žalgirio g. 135, Vilnius.

Tai, kad žmogiškasis kapitalas jau kelinti metai yra pagrindinis organizacijų veiklos sėkmę užtikrinantis veiksnys, jau ne tik kalbame, bet ir aiškiai juntame. Būtent žmonių trūkumas tampa „butelio kakliuku“ norint vystyti verslą, plėsti veiklą, o neretai – tiesiog užtikrinti sklandų darbą.

Reikalingų darbuotojų atsiradimas įmonėje prasideda nuo to, ar/kaip mums pavyksta juos pritraukti. Tam įtaką daro darbdavio įvaizdis, tam gali būti panaudotos įvairios šiuolaikinės technologijos, įmonės pasitelkia įvairius įrankius ir randa kūrybiškus sprendimus, padedančius užpildyti reikiamas darbo vietas kompetentingais darbuotojais.

Apie tai, kokius sprendimus įmonės jau rado, kokias rekomendacijas siūlo technologijų kūrėjai, kviečiame sužinoti ir apie savo aktualijas pasikalbėti PVPA forume, kurį organizuojame bendradarbiaudami su „Europass“ projektu, kurį Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

3 logo

  • Apie „Europass“ CV bei naujas galimybes darbdaviams patogiai tvarkyti gaunamus duomenis iš kandidatų. Švietimo mainų paramos fondo projektų koordinatorė Sigita Remeikienė;
  • Kaip įdarbinti naujas technologijas, kad jos padėtų mums įdarbinti reikiamus darbuotojus. Kokios technologijos pritraukia ir kokios gali atbaidyti?  Matas Martinkėnas, People Link asocijuotas partneris;
  • Kai naujus darbuotojus suranda jau esami. Darbuotojų rekomendavimo (referral) sistemos. Bendra įmonių atstovų diskusija apie šių sistemų specifiką, privalumus ir iššūkius. Dalyvauja: Odeta Liokaitienė, Western Union Processing Lietuva atrankų specialistė; Darius Dužinskas, UAB „Baltic Amadeus“ personalo ir marketingo vadovas; Neringa Smailienė, UAB Ruptela personalo direktorė; Daugalė Vaškevičiūtė, Thermo Fisher Scientific Baltics atrankų specialistė.
  • Tiesioginė paieška – kandidatų pritraukimo įrankis. Vaidilutė Žukauskienė, Primum esse konsultantė;
  • Nestandartiniai paieškos ir atrankos sprendimai. UAB Ruptela patirtis įdarbinant didelį skaičių darbuotojų vienu metu. Neringa Smailienė, UAB Ruptela personalo direktorė;
  • Bendra diskusija prie kavos apie kandidatų pritraukimo iššūkius ir galimybes.

Forumą moderuoja Jurgita Lemešiūtė, People link vadovaujanti partnerė.

Dalyvio mokestis: dalyvavimas nemokamas. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama PVPA nariams. Dalyvių skaičius ribojamas iki 2 asmenų iš įmonės.

Registracija baigta.

Daugiau informacijos suteiks projektų vadovė Renata Starkienė tel. 8 652 50517, el. p. renata@pvpa.lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu