Organizacijos veiklos

Mentorystės programa

160+ ugdytinių

140+ mentorių

„Personalistai  būna šiek tiek vieniši savo organizacijoje, nes jie turi visiems padėti, o kur jiems patiems eiti, į ką kreiptis? Puiki terpė ir vieta pagalbai, palaikymui, patirties pasidalijimui ir tiesiog suvokimui, kad tu ne vienas. Manau, kad PVPA mentorystė – labai teisinga erdvė augti kompetencijai, turėti bendruomenę, palaikymą kaip personalo specialistui ir apskritai stiprinti personalo rolę organizacijose.“ Skaityti daugiau>>
Margarita Plešakienė, PVPA valdybos narė, UAB „Intrum Global Business Services” personalo vadovė
 
PVPA profesinės mentorystės programa prasidėjo 2014 m., per tą laiką joje paaugo gražus būrys ugdytinių.
Programa kasmet tobulinama atsižvelgiant į ankstesnių metų patirtis ir pamokas. 2023 m.  vyksta jau 10-asis mentorystės sezonas.

Programos tikslas

Padėti siekiantiems tobulėti personalistams, skleisti gerąją personalo valdymo patirtį, stiprinti personalistų bendradarbiavimą ir profesinę savanorystę, didinti personalo valdymo svarbą ir indėlį organizacijos veikloje.

Kas yra profesinė mentorystė?

Tai tarp vienos profesinės srities darbuotojų vykstantis neatlygintinas ilgalaikis bendradarbiavimas, tenkinantis konkrečius specialisto augimo poreikius bei padedantis pilnai atskleisti turimą potencialą.

Mentorius yra įgudęs, patyręs ir gerbiamas personalistas, kuris gali padėti mažiau patyrusiam, nesitikėdamas iš jo finansinės naudos. Mentorius gali turėti įvairius vaidmenis: mokytojas, vadovas/gidas, patarėjas/konsultantas, koučeris, pavyzdys, partneris/draugas.

Ugdytinis – mažiau patyręs personalistas, pasiryžęs tobulėti personalo valdymo srityje ir kaip asmenybė, ateinantis su konkrečiais jam rūpimais klausimais.

Programos mentoriai

Fasilitatoriai

Margarita Plešakienė

Dalia Vitkuvienė

Karolina Zelbienė

Mentoriai kviečiami ir parenkami, išsiaiškinus ugdytinių poreikius.

Jeigu turite kuo ir norite dalintis su mažiau patyrusiais kolegomis – jūs galite tapti šios programos mentoriumi!

Atsiliepimai

Svarbi informacija

Apie mentorystę

Jeigu pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mentorystę, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene:

mob.tel.: +370 652 50517 arba rašykite el. paštu renata@pvpa.lt .