SOCIALINIŲ TINKLŲ PRIVATUMO POLITIKA

Ši politika taikoma visai informacijai ir duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir tvarkome Jums naudojantis Personalo Valdymo Profesionalų Asociacijos (toliau – Mes) valdomu „Facebook“ socialinio tinklo puslapiu www.facebook.com/www.pvpa.lt/.
Mes gerbiame Jūsų privatumą ir saugome Jūsų asmens duomenis ir informaciją, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos Mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl Mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

Atsakingi asmenys

Bendrai atsakingi už šių „Facebook” puslapių veikimą ir duomenų rinkimą, kaip tai numato ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas 2016/678:

Facebook Ireland Ltd. 

4 Grand Canal Square Grand Canal Harbour

Dublin 2 Airija

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, LT-08236 

Vilnius Lietuva

Kodėl mes renkame duomenis

Mes  naudojame  „Facebook“  ir  kitus  socialinius  puslapius,  norėdami  atkreipti  dėmesį  į  Mūsų  veiklą  ir paslaugas bei bendrauti su Jumis kaip šių puslapių lankytojais. Daugiau informacijos apie Mūsų veiklą rasite adresu www.pvpa.lt.

 

Šių  socialinių  puslapių  veikimas,  įskaitant  lankytojų  asmens  duomenų  tvarkymą,  yra  pagrįstas  Mūsų teisėtu interesu informuoti ir bendrauti su Mūsų sekėjais ir socialinių puslapių lankytojais.

Facebook renkami duomenys

2018 m. birželio 5 d. Sprendime Europos Teisingumo Teismas (nuoroda: https://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2018-06/cp180081en.pdf) nusprendė, kad

„Facebook“ puslapio valdytojas yra atsakingas už asmens duomenų tvarkymą kartu su „Facebook“.

  • „Facebook“ tvarko duomenis šiais tikslais:reklama (analizė, individualizuotos reklamos teikimas)
  • vartotojo profilių kūrimas
  • rinkos tyrimai

„Facebook“ naudoja slapukus, kad išsaugotų ir toliau tvarkytų surinktą informaciją. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi vartotojo įvairiuose galiniuose įrenginiuose. „Facebook“ privatumo politikoje (https://lt-lt.facebook.com/privacy/explanation) pateikiama papildoma informacija dėl duomenų tvarkymo.

Čia galite nesutikti dėl duomenų tvarkymo https://www.facebook.com/settings?tab=ads arba adresu www.youronlinechoices.com.

„Facebook Inc.”, kuri yra „Facebook Ireland Ltd.“ motininė bendrovė, yra sertifikuota ES-JAV „Privatumo Skydo“,  todėl  yra  įsipareigojusi  laikytis  Europos  duomenų  apsaugos  reikalavimų.  Daugiau  Informacijos apie „Facebook“ Privatumo Skydą rasite čia www.privacyshield.gov.

Kitų socialinių tinklų renkami duomenys

Mes taip pat galime turėti paskyras kituose socialiniuose tinkluose ar bendrinimo platformose, tokiose, kaip, pvz., LinkedIn. Šiose platformose mes galime rinkti asmens duomenis, numatytus šioje politikoje ir jie bus tvarkomi laikantis atitinkamai tų socialinių tinklų ar platformų nustatytų duomenų tvarkymo reikalavimų, nebent būtų numatytos specialios nuostatos Mūsų pranešime apie duomenų tvarkymą konkrečioje socialinėje platformoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie savo teises ir asmens duomenų tvarkymą, prašome susipažinti su konkretaus socialinio tinklo ar platformos privatumo politika ar asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Statistiniai duomenys

„Facebook“  „Puslapio  įžvalgų“  funkcija  renka  statistinius  duomenis  apie  šiuos  puslapius  ir  skirtingas  jo kategorijas ir šie duomenys gali būti prieinami Mums. Šią statistiką renka ir teikia „Facebook”. Kaip šių puslapių  valdytojai  Mes  neturime  jokios  įtakos  šių  duomenų  generavimui  ir  pateikimui.  Mes  negalime uždrausti šios funkcijos arba užkirsti kelią duomenų rinkimui ir tvarkymui.

Mes galime pasirinkti tam tikrą laiko intervalą, norint gauti iš „Facebook“ statistiką dėl asmenų, kurie paspaudė „patinka“, prenumeratorių, asmenų, kuriuos pasiekė informacija ir asmenų, kurie išreiškė susidomėjimą:

  • Bendras puslapio peržiūrų skaičius, „patinka“, puslapio veikla, reakcijos į įrašus, pasiekiamumas, vaizdo  įrašų   peržiūros,   įrašai,   pasiekiamumas,   komentarai,   akcijos,   atsakymai,   santykis vyrai/moterys,  šalis  ir  miestas,  kalba,  amžius,  interesai,  elgesys,  naudojami  prietaisai,  lytis, apsilankymai ir paspaudimai, paspaudimai ant telefono numerių.

„Facebook“ taip pat teikia informaciją apie „Facebook“ grupes, susijusias su Mūsų Facebook“ puslapiu. todėl, kad „Facebook” nuolat vystosi, galimybė naudotis duomenimis ir jų tvarkymas nuolat keičiasi, todėl Mes dar kartą patariame apsilankyti aukščiau esančiose nuorodose, kad sužinotumėte daugiau apie „Facebook“ ar kito socialinio tinklo privatumo politikas.

Mes   naudojame   šiuos   apibendrintus   duomenis,   kad   galėtume   padaryti   savo   „Facebook”   puslapį patrauklesnį   vartotojams.   Pavyzdžiui,   Mes   naudojame   amžiaus   ir   lyties   informaciją,   kad   tinkamai kreiptumėmės į savo lankytojus. Taip pat naudojame duomenis apie aktyvumą, kad paskelbtume informaciją tinkamiausiu laiku.

Renkami duomenys

Vykdydami akcijas ir žaidimus, Mes galime kontaktuoti su  asmenimis, kurie Mūsų puslapiuose išreiškė savo norą juose dalyvauti. Laimėtojo nustatymo ir prizo perdavimo tikslu, Mes galime rinkti tokius duomenis kaip vardas, pavardė, informacija apie prizo atsiėmimo vietą ar kitus duomenis, kurie yra būtini asmens identifikavimui ir prizo perdavimui.

Jei turite „Facebook“ ar kito socialinio tinklo paskyrą ir „pamėgstate“ ar pradedate „sekti“ Mūsų puslapius, Jūs  galite  paskelbti  komentarus  ar  paspausti  patinka  atskiriems  įrašams.  Jei  komentuosite  ar  spausite „patinka“ ant Mūsų paskelbto turinio, ši informacija bus matoma Mums ir kitiems socialinių tinklų naudotojams. Kitiems matoma Jūsų duomenų apimtis priklausys nuo individualių Jūsų privatumo nustatymų ir Jūsų aktyvumo, t.y. nuo to kiek duomenų paskelbiate Jūs pats.

Duomenų perdavimas

Mes galime atskleisti ribotą anoniminę informaciją patikimoms trečiosioms šalims, kurios padeda analizuoti naudojimo modelius, pagerina socialinių puslapių našumą ir teikia vartotojams naudingą informaciją.

Jūsų informacijos saugumas

Mes duomenų tvarkymui taikome saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir ES Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.

Mes imamės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintume visų duomenų apsaugą nuo netyčinio  ar  neteisėto  sunaikinimo  arba  netyčinio  praradimo,  pakeitimo,  neįgalioto  atskleidimo  arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

Jūsų teisės

Kadangi tik „Facebook“ turi visą prieigą prie Jūsų informacijos ir duomenų, rekomenduojame susisiekti su „Facebook“ tiesiogiai, jei norite paprašyti informacijos ar paklausti kitų klausimų apie savo vartotojo teises (pvz., teisė į duomenų ištrynimą). Jei jums reikia pagalbos ar turite kitų klausimų, prašome susisiekti su Mumis siunčiant el. laišką adresu info@pvpa.lt arba paštu: Galvydžio g. 5, LT-08236 Vilnius.

Jei norite, kad Jūsų asmens duomenys nebebūtų tvarkomi Mūsų puslapiuose, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje, Jūs tai galite padaryti pasirinkdami „nebemėgti“ arba „nebesekti“ šių puslapių.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2019 m. lapkričio 26 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo „Facebook“ ar kito socialinio tinklo puslapiuose. Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo momento.