Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai. Pradžia: 2020.09.25. Registracija tik į rezervinį sąrašą.

ikonos-06Tai – vienintelė Lietuvoje programa, kuri pateikia susistemintas žinias apie svarbiausias personalo valdymo sritis, akcentuojant personalo valdymo vertę verslui ir organizacijai. Temas dėsto patyrę personalo specialistai – praktikai. Mokymų dalyviai iš įvairių Lietuvos įmonių turi galimybę aktyviai dalintis savo patirtimi bei užmegzti profesinius ryšius, kurie tęsiasi ir pasibaigus programai.

KODĖL VERTA RINKTIS?

Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius.

Tobulinsite darbuotojų paieškos ir atrankos įgūdžius, nagrinėsite organizacijos struktūros, personalo administravimo ir darbo teisės subtilumus, įgysite pagrindines žinias apie personalo ugdymą, atlygio sistemos kūrimą bei organizacijos kultūros formavimą.

Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.

Pirmą kartą dalyviai visą mokymų medžiagą (ir papildomus informacijos šaltinius) ras e. mokymų platformoje.

Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.

Mokymai vyksta Vilniuje penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val. Mokėti už mokymus galima dalimis.

SVARBU: pasikeitus epidemiologinei situacijai (vėl paskelbus karantiną) esame pasirengę mokymus vykdyti nuotoliniu būdu.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

„Šie mokymai tikrai geri, išsamūs ir įdomūs. Medžiaga pateikta susisteminta, ypač patinka gyvos diskusijos, patirties dalijimasis bei teorinė dalis, nes man jos tikrai reikėjo. Puiki mokymų trukmė, kuri palaiko žinias, nėra taip, kad gauni didžiulį informacijos kiekį per dieną, o po kelių dienų viskas užsimiršta“. Gina Gecevičienė, MAGNUSSON administracijos vadovė.

„Šios mokymų programos dėka galiu lengviau ir greičiau savarankiškai priimti sprendimus susijusius su kasdiene veikla, nes jaučiuosi tam turinti pakankamai žinių. Iškilus nestandartinėms situacijoms turiu pagrindą nuo ko „atsispirti“, t.y. ne po vieną galimą sprendimo variantą, kuriuos išgirdau iš dėstytojų ar kolegių. Taip pat mokymų metu buvo pateiktas ne vienas modelis ar šablonas, kurį galima pritaikyti konkrečiai situacijai spręsti.“ Vaida Martinaitienė, UAB SCAPA BALTIC personalo specialistė

„Jaučiuosi labiau paaugusi, turiu platesnį supratimą apie tai, kas apskritai yra personalo valdymas, kaip bendrauti su žmonėmis, platesnį vaizdą apie organizacijų struktūras. Dabar turiu svaresnių argumentų savo vadovui, kodėl turėtume (ar neturėtume) kaip nors elgtis tam tikrose situacijose. Gavau labai daug naudingos informacijos, kuri sugulė į tinkamus „stalčiukus“. Bendras suvokimas ir gilesnis situacijų „pakapstymas“ su lektoriais individualiai padėjo geriau argumentuoti, „pastovėti“ tiek už darbuotojų, tiek už įmonės interesus įvairiose situacijose.“ Eglė Stankutė, 1stdibs personalo vadovė

PROGRAMA SKIRTA

Personalo, administracijos ir kitiems specialistams, dirbantiems ar norintiems dirbti personalo valdymo srityje, tačiau stokojantiems sisteminių, praktinių personalo valdymo žinių.

PROGRAMOS TURINYS

2020.09.25 Įvadas. Personalo vadovo vaidmuo organizacijoje (1 d.)
2020.09.26 Organizacinė struktūra (1 d.)
2020.10.09-10 Personalo formavimas (2 d.)
2020.10.23 Personalo administravimas (1 d.)
2020.10.24 Atleidimų valdymas ir komunikacija (1 d.)
2020.11.06 Veiklos valdymas (1 d.)
2020.11.07 Atlygio valdymas (1 d.)
2020.11.20 Darbuotojų ugdymas (1 d.)
2020.11.21 Organizacinė kultūra (1 d.)
2020.11.27 Programos užbaigimas (0,5 d.)

Programos grafikas ir dėstytojai>>

REIKALAVIMAI PROGRAMOS DALYVIAMS:

Darbo patirtis organizacijoje, pageidautina 2-3 metai (personalo valdymo ar kitoje srityje) ir aukštasis išsilavinimas;

GRUPĖS DYDIS 12-16 žmonių

MOKYMŲ VIETA:

Vilnius, bus patikslinta.

PROGRAMOS KAINA:

PVPA nariams 1230 €, ne PVPA nariams 1600 €

Užsiregistravusiems iki 2020 m. rugsėjo 2 d.:

PVPA nariams 1110 €,
ne PVPA nariams 1455 €.

Atsiskaityti už mokymus galima visa suma iš karto arba 3 dalimis: 1 dalis sumokama iki mokymų pradžios, 2 dalis mokymų viduryje ir 3 dalis pasibaigus mokymams.

Šiuo metu registracija vykdoma TIK į rezervinį sąrašą, nes visos galimos vietos rezervuotos. Kiti mokymai prasidės 2021 m. sausio mėn. pabaigoje.

DALYVIO REGISTRACIJOS ANKETA>>

DAUGIAU INFORMACIJOS SUTEIKS: 

projektų vadovė Renata Starkienė tel. 8 652 50517, el. paštas: renata@pvpa.lt.  

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu