ALNA SOFTWARE TAPO 2013 M. PVPA GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSO NUGALĖTOJU!

Konkurso finalas vyko pilnoje viešbučio Domus Maria salėje,- daugybė PVPA narių ir kitų įmonių atstovų atvyko  stebėti Konkurso finalo. Trys finalininkai (Alma littera įmonių grupė, Alna Sofware ir Thermo Fisher Scientific) stengėsi įdėti daug širdies į savo praktikų pristatymą, nes dalyvių balsavimas turėjo nulemti, kas taps šių metų Konkurso nugalėtoju. Apmąstymams dalyviai turėjo kavos pertraukėlę, po kurios turėjo apsispręsti… Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad dauguma dalyvių (beveik 40 proc.) balsavo už Alna Sofware projektą “Alnukai”.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Konkurso nugalėtojo diplomu, PVPA prizu bei Konkurso partnerių prizais: ISM mokymų diena įmonės darbuotojų grupei bei Verslo žinių žurnalo Istorija prenumerata pusei metų. Kiti Konkurso finalininkai buvo apdovanoti Konkurso finalininko diplomais,  PVPA prizais (knygomis) ir Verslo žinių žurnalo Istorija prenumerata pusei metų. Neliko be prizų ir visi Konkurso dalyviai,- visiems dalyviams PVPA paruošė po  atminimo dovanėlę. Gražius žodžius Konkurso organizatoriams ir dalyviams išsakė Konkurso komisijos pirmininkė Irena Pupienienė (PVPA valdybos narė ir Vilniaus baldai personalo vadovė) ir nariai: Raimonda Alonderienė (Dr.doc.ISM docentė), Artūras Abromavičius (Sweco Lietuvaprezidentas), ir Vytautas Turonis (Mano būstas generalinis direktorius ir 2012 m. konkurso nugalėtojas).

Konkurso šurmulį dar pagyvino Thermo Fisher Scientific mobilioji klasė, įsikūrusi konferencijos salėje. Susidomėjuismes dalyviamsThermo Fisher Scientific savanoriai pasakojo apie mobiliąją klasę, įrangą ir kvietė atlikti DNR tyrimo testą bei kitus smagius bandymus, dalijo prizus ir organizavo loteriją.

2013 m. Konkursas, deja, baigėsi, bet netruks prabėgti pusė metų, ir vėl rengsimės naujam Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu