Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymai prasideda 2017.01.27

ikonos-06Tai – vienintelė Lietuvoje programa, kuri pateikia susistemintas žinias apie svarbiausias personalo valdymo sritis, akcentuojant personalo valdymo vertę verslui ir organizacijai. Temas dėsto patyrę personalo specialistai – praktikai. Mokymų dalyviai iš įvairių Lietuvos įmonių turi galimybę aktyviai dalintis savo patirtimi bei užmegzti profesinius ryšius, kurie tęsiasi ir pasibaigus programai.

KODĖL VERTA RINKTIS?

Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius.

Tobulinsite darbuotojų paieškos ir atrankos įgūdžius, nagrinėsite organizacijos struktūros, personalo administravimo ir darbo teisės subtilumus, įgysite pagrindines žinias apie personalo ugdymą, atlygio sistemos kūrimą bei organizacijos kultūros formavimą.

Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.

Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.

Mokymai vyksta penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

odetaOdeta Dociūtė, UAB „Joldija“ personalo vadybininkė: „Tai turėtų būti privalomi mokymai kiekvienam: pradedančiajam, personalo specialistui, ar įgudusiam vadovui. Tai kursai apimantys personalo valdymo visumą, pradedant nuo „A“ ir užbaigiant „Z“. Programos dėstytojai, savo sričių profesionalai, nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, o ir kiekvieno mokymų dalyvio neįkainojama patirtis yra aukso vertės. Tokių profesinės srities pamokų, kurios gaunamos šiuose mokymuose, nerasi aprašytų jokiame teorijos vadovėlyje. Teorija paremta praktika, gausybė pavyzdžių, situacijų, interaktyvių užduočių tai ir dar daugiau yra paruošta šių kursų dalyviams.

Man šie kursai suteikė žinių, pasitikėjimo ir ambicijų dėti visas pastangas, kad personalo valdymas taptų neatsiejama įmonės organizacinės struktūros dalimi žvelgiant strateginiu įmonės valdymo aspektu, „Personalo specialistas=verslo partneris“.

irenawIrena Vidtmann, AB Lietuvos paštas atrankų vadybininkė

„Labai ačiū už nuostabius mokymus. Nagrinėtos temos suteikė vertingų žinių, įžvalgų apmąstymams bei puikių idėjų būsimiems darbams. Laikas pralėkė akimirksniu. Vyravo tikrai  labai šilta atmosfera. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti!”

PROGRAMA SKIRTA

Personalo, administracijos ir kitiems specialistams, dirbantiems ar norintiems dirbti personalo valdymo srityje, tačiau stokojantiems sisteminių, praktinių personalo valdymo žinių.

PROGRAMOS TURINYS

Įvadas. Personalo vadovo vaidmuo organizacijoje (1 d.)
Organizacinė struktūra (1 d.)
Personalo formavimas (2 d.)
Personalo administravimas (1 d.)
Atleidimų valdymas ir komunikacija (1 d.)
Veiklos valdymas (1 d.)
Atlygio valdymas (1 d.)
Darbuotojų ugdymas (1 d.)
Organizacinė kultūra (1 d.)
Programos užbaigimas (0,5 d.)

Programos grafikas

REIKALAVIMAI PROGRAMOS DALYVIAMS:

Darbo patirtis organizacijoje, pageidautina 2-3 metai (personalo valdymo ar kitoje srityje) ir aukštasis išsilavinimas;

GRUPĖS DYDIS 12-16 žmonių

MOKYMŲ VIETA:

 Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos Verslumo HUB, Saulėtekio al. 22, Vilnius.

PROGRAMOS KAINA:

PVPA nariams 1100 €, ne PVPA nariams 1500 €

Užsiregistravusiems iki 2017 m. sausio 12 d.:

PVPA nariams 990 €,
ne PVPA nariams 1300 €.

REGISTRACIJA

Susidomėjusius prašome registruotis užpildant žemiau esančią dalyvio anketą iki sausio 23 d. Vietų skaičius – ribotas, grupė bus sudaroma atsižvelgiant į užsiregistravimo pirmumą.

DALYVIO ANKETA>>

Kita grupė mokymus pradės 2017 m. rugsėjo mėn.   

DAUGIAU INFORMACIJOS SUTEIKS: 

projektų vadovė Renata Starkienė tel. 8 652 50517, el. paštas: renata@pvpa.lt

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu