2022.01.11 Rytas kitaip su  Telia ir Transcom: paieškos ir atrankos sistemų efektyvumas

Data: 2022 m. sausio 11 d. 10:00 -11:15 val.
Vieta: Renginys bus rodomas tiesiogiai internetu, užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

Tęsiame renginių ciklą, skirtą PVPA „Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui“ teiktų projektų/praktikų pristatymui. Šįkart vebinare svečiuosis 2 organizacijos – Transcom Worldwide Vilnius ir Telia Global Services Lietuva.

 

Transcom Worldwide Vilnius personalo specialistė Miglė Jonikė pristatys įmonėje sukurtą vieningą atrankų procesą ir jo nuolatinį tobulinimą,  atsižvelgiant į kandidatų grįžtamąjį ryšį bei  atrankų specialistų pastebėjimus.  Esant vieningam procesui atrankoms sugaištama mažiau laiko, ženkliai sumažėjo rankinio darbo, o kandidatų ir personalo specialistų kelionė per atrankos procesą tapo lengvesnė ir patrauklesnė.

Telia Global Services Lietuva Talentų paieškos ir pritraukimo vadovė Benita Narkevičiūtė papasakos apie  Lietuvoje įkurtą specializuotą vidinę komandą, užtikrinančią aktyvios paieškos funkciją bei procesą Skandinavijos ir Baltijos šalims.  Vidinė aktyvių paieškų komanda prisidėjo prie pilno talentų atrankų paslaugų paketo „viskas iš vienų rankų“ įgyvendinimo. Turima paieškos, duomenų analizės ir įžvalgų teikimo bei marketingo kompetencija įmonės viduje padeda geriau įvertinti rinką ir pasiruošti planuojamiems atrankų projektams, palengvina kandidatų pritraukimą, užtikrina sklandų bei vientisą atrankos procesą bei gerą kandidato patirtį, o taip pat leidžia priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

Renginyje taip pat dalyvaus ir savo įžvalgomis dalinsis personalo  paieškos bei atrankos ekspertė Akvilė Kazlienė.

Moderuojadr. Mantas Tvarijonavičius, PVPA valdybos narys, Good people konsultantas

Dalyvio mokestis: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas (dalyvių skaičius iš organizacijos neribojamas). Ne PVPA nariams renginio kaina 20 EUR.

Registracija iki sausio 11 d. čia:

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Jeigu dieną prieš renginį nebūsite gavę renginio nuorodos – paieškokite SPAM kataloge arba rašykite žemiau esančiais kontaktais.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu