2021.01.12 Rytas kitaip: „Coca Cola HBC“ gerųjų praktikų pristatymas

Data ir laikas: 2021 m. sausio 12 d., 10:00-11:15 val.
Vieta: renginys bus rodomas tiesiogiai internetu (MS Teams), užsiregistravusiems bus atsiųsta transliacijos nuoroda.

Tęsiame PVPA Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui pateiktų projektų/praktikų pristatymą.  Šįkart svečiuose UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“ atstovės pristatys net 2 praktikas: Ugdymo programą „Fast Forward“ ir veiklos vertinimo koncepciją „Performance for Growth“.

„Fast Forward“ akseleruoto ugdymo programos yra „Coca-Cola HBC“ darbuotojams skirtos ugdymo programos, kurių tikslas – pagerinti vadybos gebėjimus, sudaryti sąlygas jiems pasiruošti planuojamam paaukštinimui ir greitai prisitaikyti prie naujų pareigų ir atsakomybių.

„Fast Forward“ programos susideda iš trijų pakopų priklausomai nuo darbuotojo pareigų segmento:

  • „Fast Forward I” – 12 mėnesių trunkanti ugdymo programa skirta savo srities profesionalams pereiti į vadovaujančias pareigas,
  • „Fast Forward II” – 12 mėnesių trunkanti ugdymo programa skirta komandų vadovams pereiti prie vadovavimo vadovams,
  • „Fast Forward III” – 18 mėnesių trunkanti ugdymo programa skirta vadovų vadovams pereiti prie funcijos valdymo.

Net 74 proc. dalyvių, baigę šias programas, 2020 m. buvo paaukštinti.

„Performance for Growth“ – tai iniciatyva, skirta pakeisti pasenusį, sudėtingą darbuotojų veiklos vertinimo metodą, kurio pagrindą sudarė du susitikimai su tiesioginiu vadovu per metus į modernų šiandienos verslo gyvenimą atitinkantį procesą, kuris fasilituoja grįžtamojo ryšio kultūros įsitvirtinimą organizacijoje. Šio sprendimo dėka galima užtikrinti bendravimą net labai didelėse tarptautinėse struktūrose, kuriose dirbama. Komunikacija, ypatingai jos kokybė ir dažnumas, lemia įsitraukimą. Tad „Performance for growth“ – tai ne tik įrankis darbuotojų veiklos vertinimui, bet ir naujas požiūris į organizacijos grįžtamojo ryšio kultūros kūrimą.

Pristato:

Lina Macaitė,  Coca Cola HBC Žmogiškųjų išteklių verslo partnerė Baltijos šalyse Inga Riznikaitė, Coca Cola HBC Talentų ugdymo ekspertė Lenkijoje ir Baltijos šalyse

Moderuoja: dr. Mantas Tvarijonavičius, PVPA valdybos narys, Good people konsultantas

Dalyvio mokestis: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas (dalyvių skaičius iš organizacijos neribojamas). Ne PVPA nariams renginio kaina 15 EUR.

Registracija iki sausio 11 d. :

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Jeigu iki renginio nebūsite gavę prisijungimo nuorodos – paieškokite SPAM kataloge arba rašykite žemiau esančiais kontaktais.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu