PVPA nariai ADDELSE kviečia į renginį „GR8PI: naujas būdas surasti ir atskleisti talentus”

addelseData: 2018 balandžio 26 d. 9:00; registracija nuo 8:30, renginio trukmė – 2 val.
Vieta: Arkangelo konferencijų ir meno centras, Vyresniosios celė (Maironio g. 11, Vilnius)

Darbo rezultatai ir potencialas – pagrindiniai du kriterijai indentifikuojant talentus. Potencialo nustatymas glaudžiai susijęs su asmenybės bruožais, kurie turi didelę įtaką žmogaus darbo stiliui, pasiekiamiems rezultatams bei darbui komandoje. Šiame renginyje kalbėsime apie būdus, kaip atrasti talentą, kaip prognozuoti sėkmę darbe ir kaip pažinti būsimą darbuotoją dar prieš pirmąją jo darbo dieną.

GR8PI – šiuolaikiška, į asmenybę orientuota vertinimo platforma organizacijoms, siekiančioms efektyvaus talentų paieškos proceso. Kiekvienas į renginį užsiregistravęs dalyvis gali nemokamai išbandyti Great Full Spectrum klausimyną bei renginio metu išnagrinėti savo rezultatus.

 Arkangelo konferencijų ir meno centras įsikūręs buvusiame bernardinių vienuolyne, nuostabiame tiek savo istorija, tiek architektūra. Tad po renginio visus norinčius kviesime sudalyvauti ekskursijoje (~30 min).

Renginį veda:

 Airida Zavadskė

Airida2001 m. metais įgijo organizacinės psichologijos magistro laipsnį Vilniaus Universitete. Kvalifikaciją kėlė Helsinkio universitete ir stažuotėse JAV bei JAE. Profiles International, Inc., tarptautinės vertinimo metodikų kūrėjos, atstovė Baltijos šalims. Profesinė specializacija – darbuotojų vertinimas ir konsultaciniai projektai: talentų valdymas, vadovavimo auditas, mokymų poreikio vertinimas ir kt. Straipsnių ir knygų apie žmogiškųjų išteklių valdymą bendraautorė.

Dr. Natalija Norvilė

Natalija-206x300Konsultantė – verslo psichologė, straipsnių ir knygų apie žmogiškųjų išteklių valdymą bendraautorė. Nuosekliai kelia kvalifikaciją stažuotėse ir konferencijose Europoje. Nuo 2006 m. konsultuoja organizacijas ir įstaigas žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais, veda patirtinius mokymus, atlieka personalo tyrimus. Profesinė specializacija: patirtiniai mokymai, tyrimai, konsultacijos darbuotojų atrankos ir vertinimo temomis.

Renginio kaina – 40 Eur + PVM

PVPA nariams dalyvavimas nemokamas.

 REGISTRACIJA iki balandžio 23 d. (vietų skaičius ribotas) čia>>

Daugiau informacijos – Edita Stončiūtė, edita@addelse.com;  +370 696 67058

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu