„Personalo valdymo gerosios praktikos konkursas 2018”: paraiškų pateikimas iki kovo 19 d.

PVPA_ženkliukas-2018Jau aštuntą kartą PVPA skelbia „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkursą. Per visus šiuos metus turėjome ne vieną progą įsitikinti, kad šiuolaikinės organizacijos koncepcijoje darbuotojai laikomi esminiu veiksniu konkurencinėje kovoje. Personalo valdymo profesionalams tenka sudėtinga užduotis –  suburti atsidavusią, kompetentingą ir sutelktą tarpusavyje darbuotojų komandą, sugebančią užtikrintai siekti bendrų tikslų. Reikia didžiulės kantrybės, tikėjimo, laiko ir pastangų, ieškant geriausių sprendimų, tinkančių tik Jūsų organizacijai.

Štai apie tokius geriausius personalo valdymo sprendimus mes ir norime išgirsti  „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkurse. Kviečiame visas įmones bei organizacijas pasidžiaugti kartu savo laimėjimais ir pasidalinti sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

Paraiškos bus vertinamos pagal šiuos kriterijus:

  • projekto/ praktikos šiuolaikiškumas ir novatoriškumas,
  • projekto/ praktikos įtaka organizacijos veiklai ir tikslų įgyvendinimui,
  • naujų, unikalių personalo vadybos praktikų ir/ar inovacinių metodų taikymas,
  • vadovybės ir darbuotojų įsitraukimas. (Detaliau – konkurso nuostatuose – rasite žemiau nuorodoje).

NAUJOVĖ: specialus rėmėjų prizas šiemet bus skirtas už padarytą pažangą įmonės viduje. Šiuo prizu norime paskatinti ir pakviesti konkurse dalyvauti ir tas įmones, kurios galbūt jaučiasi neturinčios itin inovatyvių ir išskirtinių projektų, tačiau įgyvendinti pokyčiai davė ženklią naudą jų organizacijai.

Komisijos išrinktų konkurso finalininkų projektai/praktikos bus pristatyti 2018 metų gegužės 17 d. PVPA metinėje konferencijoje. Įdomiausių projektų įmonių atstovus kviesime pristatyti savo projektus kituose PVPA renginiuose. Konkurso dalyviai bei nugalėtojai bus apdovanoti solidžiais rėmėjų bei partnerių prizais.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt  iki 2018 m. kovo 19 d.

Paraiškas vertins bei konkurso dalyvių įmonėse lankysis kompetentinga komisija:

Lina Gelumbauskaitė, PVPA valdybos narė,  Intrum Global Business Services, UAB, personalo ir administracijos direktorė   (komisijos pirmininkė);
Rimantas Kvederas, Thermo Fisher Scientific Vilniaus padalinio vadovas, gamybos  operacijų direktorius;
Jaunius Pusvaškis, BMI Baltic Management Institute generalinis direktorius;
Mindaugas Ubartas, Telia Lietuva, AB B2B padalinio vadovas
Edita Znutienė,
PVPA valdybos narė, Cognizant Technology Solutions Lithuania, personalo direktorė;

DOKUMENTAI

Paraiškos forma >>
Konkurso nuostatai >>

Norėdami pasikonsultuoti dėl projekto/praktikos tinkamumo konkursui ar kilus kitiems klausimams kreipkitės į projektų vadovę Renatą Starkienę el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652 50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu