Mokymus baigė Personalo valdymo standarto pagrindinės programos III-ioji laida

Š.m. vasario pabaigoje PVPA organizuotus Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymus sėkmingai baigė III-oji laida – 13 dalyvių. Nuo praeitų metų lapkričio pabaigos pradedantieji personalo specialistai iš „Affecto Lietuva”, „Autojuta”, „Rimi Baltic”, „Retal Europe”, „Statoil Lietuva”, „Jysk” ir kitų įmonių  5 savaitgalius gilino žinias personalo formavimo, administravimo, veiklos valdymo, darbuotojų ugdymo, atlygio valdymo, organizacinės struktūros, organizacinės kultūros srityse. Mokymai vyko penktadieniais-šeštadieniais, iš viso išklausytas 74 akademinių valandų kursas, kuris baigėsi žinių patikrinimu – egzaminu, išduoti sertifikatai.

Dalyvės labai palankiai vertino patyrusių dėstytojų praktikų išdėstytą medžiagą ir visą programą.
Dalyvių atsiliepimai:
„Baigusi šią programą jaučiuosi praturtinusi savo žinias visose pagrindinėse personalo valdymo srityse. Žinios tikrai pagilėjo, gavau daug informacijos, kurios anksčiau nežinojau. Labiausiai patiko praktikų patirčių dalijimasis“.
„Programa labai naudinga mano kasdienei veiklai, kadangi beveik visa informacija paremta praktika“.
„Po šios mokymų programos jaučiuosi gavusi pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus personalo specialistui“.
„Nepriklausomai nuo to, kad nuolat atnaujinu žinias, domiuosi ir susipažįstu su naujienomis personalo valdymo srityje, ši programa davė daug naujų žinių, kai ką padėjo sudėlioti į reikiamas vietas. Šaunu buvo apsikeisti patirtimi su kolegėmis“.

PVPA šiemet tobulins ir organizuos  pagrindinės programos ir programos patyrusiems personalo vadovams mokymus iš Europos socialinio fondo lėšų projekte numatytiems partneriams.
Daugiau informacijos apie Personalo valdymo standarto programas suteiks Renata Starkienė el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 614 03799.

bendra4

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos dalyvės su PVPA valdybos pirmininke J.Jurgiliene

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu