„Mentor Lietuva“ kviečia prisijungti įmones prie mentorystės programos

PRISIJUNKITE PRIE MENTORYSTĖS PROGRAMOS!

Kviečiame įmones ir jų darbuotojus prisijungti prie mentorystės programos, kuria siekiama skleisti psichoaktyviųjų medžiagų prevenciją jaunimo tarpe bei ugdyti socialinę atsakomybę visuomenėje. Tapdama mentorystės idėjas įgyvendinančios asociacijos „Mentor Lietuva“ partnere, įmonė ne tik daro pokytį visuomenėje, bet plėtoja savo socialinę atsakomybę, įtraukia darbuotojus į prasmingą savanorišką veiklą.

Mentorystė – tai sąmoninga dviejų žmonių – suaugusiojo (t. y. mentoriaus) ir paauglio – draugystė, kurios tikslas – savo pavyzdžiu, sukaupta gyvenimiška patirtimi ir žiniomis įkvėpti paauglį prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir paskatinti jį atsiriboti nuo žalingų įpročių ar eksperimentavimo narkotinėmis medžiagomis. Vienus metus trunkanti draugystė didina paauglio savivertę, pasitikėjimą savimi, ugdo kritinį mąstymą ir didina atsparumą neigiamai aplinkos įtakai.
Norintieji prisijungti prie mentorystės programos ar gauti išsamesnės informacijos kreipkitės į asociacijos „Mentor Lietuva“ generalinę sekretorę Jurgitą Ribinskaitę–Glatzer el. p. jurgita@mentorlietuva.org.
Daugiau apie mentoriaus vaidmenį paauglio gyvenime: http://www.delfi.lt/gyvenimas/namai_ir_seima/kam-paaugliui-reikalingas-suauges-draugas.d?id=66385396#ixzz3JFCiL6fi
DSC_0868DSC_0889

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu