Kviečiame dalyvauti PVPA organizuojamame 6-ajame „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkurse! Paraiškos priimamos iki 2016.03.07

PVPA_ženkliukas-90Didėjant konkurencijai ir keičiantis technologinėms bei ekonominėms sąlygoms įmonėse ypatingai svarbus tampa personalo skyriaus vaidmuo. Nuo talentų pritraukimo strategijų, skatinamųjų programų vystymo iki organizacijos privalumų ir tobulintinų sričių nustatymo, darbuotojų lojalumo ir įsitraukimo užtikrinimo, šių dienų personalo skyrius remiasi inovacijomis ir kūrybiškumu taip prisidėdamas prie įmonės konkurencinio pranašumo užtikrinimo.

Norėdama nustatyti gerąsias personalo valdymo praktikas bei skleisti žinią apie jas, Personalo valdymo profesionalų asociacija jau 6-ą kartą organizuoja „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkursą. Kviečiame įmones bei organizacijas pasidalinti savo sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt  iki 2016 m. kovo 7 d. 12 val.

Paraiškas vertins bei konkurso dalyvių įmonėse lankysis kompetentinga komisija:

Lina Gelumbauskaitė, PVPA valdybos narė, Lindorff Business Services, UAB, personalo vadovė (komisijos pirmininkė);
Dr. doc. Raimonda Alonderienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė;
Daiva Lubinskaitė-Trainauskienė, UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, personalo direktorė;
Elvina Nagelytė-Boboriko, DNB bankas, Personalo tarnybos vadovė (įmonės, 2015 m. konkurso laureatės, atstovė);
Saulius Pileckis, UAB „Concretus Materials“ direktorius.

Konkurso dalyviai bei nugalėtojai bus apdovanoti solidžiais rėmėjų bei partnerių prizais. Trijų komisijos išrinktų konkurso finalininkų projektai/praktikos bus pristatyti 2016 metų gegužės 18 d. PVPA metinėje konferencijoje. Įdomiausių projektų įmonių atstovus kviesime pristatyti savo projektus kituose PVPA renginiuose.

DOKUMENTAI

Paraiškos forma >> 
Konkurso nuostatai >>

konkurso2015 nugaletojai2015 m. konkurso nugalėtojos EIS Group įmonės  atstovė Kristina Bistrickienė, direktoriaus pavaduotoja personalui ir administracijai:

„Projektas „EIS Herojai“, prasidėjęs mintyse, vėliau buvo puikiai įgyvendintas, pradėjo veikti įmonės viduje, bet kažko trūko… Ir, tik įvykus konkursui, supratau, kad kiekvienam projektui dar reikia užtikrintumo, kuris ateina per dalinimąsi ir įvertinimą. Man šis dalinimasis patirtimi padėjo dar geriau suvokti įmonėje vykdomų veiklų svarbą ir atsakomybę. PVPA Gerosios praktikos konkursas – tai ta vieta, kur dalinimasis gerosiomis praktikomis yra svarbiausias veiksnys – tiek toms įmonėms, kurios ateina į konkursą su savo patirtimi, tiek specialistams, kurie dar tik ieško geriausių sprendimų įgyvendinimo savo organizacijose. Tikiu, kad po konkurso kiekvienas dalyvis išsineša mintis, kurios vėliau išauga į naujus projektus-laimėtojus.”

Norėdami pasikonsultuoti dėl projekto/praktikos tinkamumo konkursui ar kilus kitiems klausimams kreipkitės į projektų vadovę Renatą Starkienę el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652 50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu