Kviečiame dalyvauti naujų testų bandymuose

PVPA, remdama visas profesionalias priemones, prisidedančias prie personalo valdymo aplinkos gerinimo Lietuvoje, pristato galimybę asociacijos nariams dalyvauti naujų įrankių (testų) bandymuose.

Kviečiame Jus dalyvauti bandomuosiuose testavimuose, išbandyti testus bei jų rezultatus pirmiesiems. Tuo pačiu – prisidėti prie testų adaptavimo Lietuvai.

Pirmąjį testą pristato Tripod Group. Kompanija kuria ir naudoja testus, atitinkančius visus tarptautinius reikalavimus. Tripod Group testai dažniausiai naudojami Estijoje, ruošiami naudojimui Latvijoje ir Lietuvoje. Tripod Group klausimynas, kurį turite galimybę užpildyti, sukurtas ir skirtas įvertinti vadovų asmenybės savybių ir protinių gebėjimų aspektus. Tai ypač aktualu planuojant įmonės talentų valdymo ar darbuotojų pakeičiamumo programas. Testo pagalba galima palyginti darbuotojo asmenybės ir psichikos gebėjimų profilius su kitų vadovų profiliais tuo įgyjant vertingos patirties planuojant ateities karjerą.

Numatoma pildymo trukmė – apie 45 min.

Antrąjį testą pristato Profiles International, tarptautinė kompanija teikianti darbuotojų vertinimo, talentų valdymo sprendimus ir padedanti organizacijoms spręsti valdymo iššūkius. Šis klausimynas skirtas vertinti kandidatus arba darbuotojus, dirbančius klientų aptarnavimo srityje. Klausimynas matuoja tris sritis – mąstymo gebėjimus, asmenines savybes ir nuostatas į klientų aptarnavimą. Įmonės, kurioms gali būti aktualus šis produktas – finansines paslaugas teikiančios įmonės, mažmeninė prekyba, viešbučiai, skambučių centrai bei įvairios organizacijos, turinčios klientų aptarnavimo padalinius.

Numatoma pildymo trukmė – apie 1,5 val.

Kokia nauda jums/jūsų įmonei?

Kiekvienas, užpildęs klausimyną, gaus rezultatus, o pasibaigus projektams – apibendrintus viso tyrimo rezultatus ir palyginimą su rinkos vidurkiais. Jei bus surinkta pakankamai duomenų, bus galimybė padaryti segmentų analizę. Visi respondentai gaus individualias ataskaitas apie savo rezultatus.

Kokia nauda PVPA?

Dalyvaudami tyrime, jūs, kaip PVPA nariai prisidėsite prie vienos iš pagrindinių PVPA veiklos krypčių įgyvendinimo – propaguoti darbo su žmogiškuoju kapitalu reikšmingumą.

Ką reikės padaryti, jeigu susidomėjote?

Susidomėjusius prašome registruotis el. p. viktorija@pvpa.lt nurodant:

1. kuris testas Jus domina: Vadovų ar Klientų aptarnavimo

2. el.pašto adresą/adresus, kuriuo turi būti išsiųstas kvietimas užpildyti konkretų testą

Kada ?

Registruotis prašome iki spalio 25 d.

PVPA, remdama naujų produktų kūrimą personalo valdymo bendruomenei, sudaro galimybę PVPA nariams pateikti šį pasiūlymą, tačiau PVPA nėra susijusi nė su viena iš šių kompanijų bei jų produktais ir neprisiima atsakomybės už testavimo eigą ar testų rezultatų naudą jums.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu