Įspūdžiai po 2014.04.09 vykusių „Protų kovų“

2014 m. balandžio 9 d. PVPA atstovai pirmą kartą dalyvavo “Protų kovose”, kurių pagrindinis prizas buvo Tallink kompanijos kruizas aštuoniems žmonėms Baltijos jūra Ryga – Stokholmas – Ryga. Renginys „Protų kovos“ šiam prizui laimėti rengiamas jau antrus metus, – pernai šią idėją palaikė Geležinkelių paslaugų įmonių asociacija „Gelpa“. Šiemet dėl pagrindinio prizo varžėsi 22 komandos (iš viso 171 žaidėjas), atstovaujančios Geležinkelių paslaugų įmonių asociacijai „Gelpa“, Personalo valdymo profesionalų asociacijai (PVPA), Lietuvos komunikacijų agentūrų asociacijai (KOMAA) ir Lietuvos vadybos konsultantų asociacijai (LVKA).

Džiaugiamės, kad  šiame renginyje PVPA atstovavo 2 komandos (Felit, UAB ir UAB “Viltechmeda”), nors gausiausią dalyvių būrį surinko “Gelpa” (net 7 komandos). Tą vakarą “Forum Palace” restorano salė smagiai šurmuliavo nuo tokio didelio būrio dalyvių. Dauguma jų labai džiaugėsi puikiai suorganizuotu žaidimu, dideliu dalyvių aktyvumu ir tvirtino, kad svarbiausia tą vakarą jiems buvo smagiai praleisti laiką ir pabūti drauge, o dalyvavimas “Protų kovose” vakarui suteikė azartiškumo ir linksmumo. COOLverstukų komandos (LVKA) narys Gintaras Labutis pasakė auksinę mintį:  „Kasdieninių darbų tėkmėje dažnai reikalingas impulsas, paskatinantis greičiau ir kūrybiškiau ieškoti sprendimo, bendradrabiauti siekiant bendro rezultato. Ačiū „Protų kovų“ organizatoriams už šį impulsą, už ypatingos kovų atmosferos sukūrimą ir …  į investiciją į tolimesnę mūsų – kovos dalyvių – verslo sėkmę!”
Tą vakarą pirmą vietą ir kompanijos Tallink įsteigtą pagrindinį prizą laimėjo KOMMA asociacijos komanda „Žvirblis rankoj…“. Antrąją vietą ir „Alma Littera“ prizą (knygų kalną) laimėjo AB „Lietuvos geležinkeliai“ komanda –  „Aura academica“. Pagrindinis rėmėjas Tallink nustebino ir mažiausiai taškų surinkusią žavingų merginų komandą „YES-YES“ iš AB „Lietuvos geležinkeliai“, įteikdamas joms paguodos prizą – kruizą keturiems žmonėms Baltijos jūra Ryga – Stokholmas – Ryga.
Šis renginys turėtų tapti  smagiu kasmetiniu renginiu, sukviečiančiu skirtingų sričių profesionalus įdomiai ir smagiai praleisti laiką bei išbandyti jėgas protų kovose. Tikimės, kad kitais metais PVPA atstovaus didesnis būrys protų kovų mėgėjų, kurie norėtų išbandyti savo jėgas varžantis dėl Tallink prizo – kruizo Baltijos jūra Ryga – Stokholmas – Ryga.
Kelios sustabdytos mūšio akimirkos >>

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu