2015.01.06 Pareigas pradėjo eiti nauja PVPA direktorė Jūratė Butinavičienė

Jurate

Esu Jūratė Butinavičienė. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo šeima, dukromis ir galimybe gyventi dinamiškame laikotarpyje bei galimybėmis rinktis.

Man šis metas – ypatingas. Labai džiaugiuosi atsiradusia galimybe prisijungti prie PVPA veiklos tikėdama jos prasme, kuriama verte narių bendruomenei bei verslui Lietuvoje. Esu pasirengusi tęsti PVPA gerąją praktiką, plėtoti veiklą remdamasi asociacijos misija – kurti vertę personalo valdymo specialistams, organizacijoms ir visuomenei, atliepiant į esamus ir numatant būsimus poreikius.

Jau nemažai metų dirbu tiek vadybinį, tiek vadovaujamą darbą, turiu įvairiapusiškos patirties versle ir gyvenime. Per visą profesinę veiklą daugiausia savo laiko esu dirbusi pardavimų ir klientų aptarnavimo bei personalo srityse, turiu nemažą vadovavimo patirtį. Teko išgyventi įvairių iššūkių, sudėtingų ir sėkmingų periodų, o tai tapo neatsiejama mano asmenybės dalimi. Tai sąlygoja norą dalintis sukaupta patirtimi ir kartu semtis jos kasdieninėje veikloje, PVPA vystymosi kelyje. Esu atvira kitų patirčiai ir sutinkamiems žmonėms. Mano pagrindinis vidinis motyvatorius ir stimulas – nuolatos tobulėti, nesustoti, o eiti į priekį.

Praėjusiais metais nusprendžiau savo žinias bei darbinę patirtį praplėsti nauja patirtimi, atnaujinti bei pagilinti žinias, tad pasirinkau studijuoti Vadovų magistrantūroje ISM. Baigiau Strateginio valdymo modulį, šiuo metu studijuoju Taikomosios organizacijos psichologijos modulį.

Pirmasis šių metų mėnuo – tai laikas, kai peržiūrima praėjusių metų veikla, vertinami rezultatai, rengiami 2015 metų planai, kupini vilties ir didelių norų. Linkiu įprasminti siekius, tikėti ir džiaugtis galimybėmis, svajoti ir kurti, atrasti ir pajusti.

Šilčiausi linkėjimai,

Jūratė Butinavičienė

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu