Konkursui „Gera praktika“ pasibaigus ir įteikus apdovanojimus laimėtojams…

Paskutiniu konkurso „Gera praktika“ akordu tapo baigiamasis renginys, kuris vyko 2013 m. liepos 11 d. „Comfort“ viešbutyje. Personalo valdymo profesionalų asociacijos ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos inicijuotas ir pirmą kartą Lietuvoje surengtas konkursas pasiteisino. Kaip pažymėjo Konkurso komisijos narė LR Švietimo ir mokslo ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktoriaus pavaduotoja Birutė Miškinienė, šis konkursas  – puikus geros  iniciatyvos startas, kurį reikėtų tęsti ir ateityje.

Pirmajame konkurso etape komisija išrinko geriausiai  įvertintus įmonių  (Exigen Services Lietuva, Philip Morris International, Švietimo mainų paramos fondas, UAB 1ClickFactory ir Western Union Processing Lithuania) bei studentų (Donata Gaidamavičiūtė (MRU, praktiką atliko AB General Finansing), Dmitrij Jarmolovič (VU, praktiką atliko Įmonių grupėje „Alita“, AB), Giedrė Stankutė (Kauno kolegija, praktiką atliko Reabilitacijos klinikoje „Medicus”), Paulina Sutkutė (Kauno kolegija, praktiką atliko VŠĮ Palangos reabilitacijos ligoninėje), Kristina Zimblytė (ISM)) penketukus kurie buvo patalpinti 2 savaitėms portalewww.gerapraktika.lt atviram interneto lankytojų balsavimui (reitingavimui).
Dvi savaites virė aistros dėl balsavimo, o tada komisija išrinko finalininkus,- daugiausiai komisijos ir interneto lankytojų dėmesio sulaukusius studentus ir įmones: Exigen Services Lietuva, UAB 1ClickFactory ir Western Union Processing Lithuania bei Donata Gaidamavičiūtė, Dmitrij Jarmolovič ir Kristina Zimblytė. Jie ir buvo pakviesti pasidalinti savo patirtimi baigiamajame Konkurso renginyje. Įmonių atstovai, pasitelkę buvusius ar esamus praktikantus, pasakojo apie savo iniciatyvas, įgyvendintas organizuojant studentų praktikas, bei pasidžiaugti motyvuotais ir gabiais praktikantais. Iš savo pusės, studentai įvardino įmonių ir organizacijų, kuriose jie atliko praktiką, pastangas bei abipusę naudą. Buvo akivaizdu, kad prieš auditoriją stovėjo ir savo patirtimi dalijosi tikri minėtų įmonių ambasadoriai, galėjome džiaugtis jų išradingumu, nuoširdumu ir įsitraukimu.

Pirmojo „Gerosios praktikos“ konkurso nugalėtojais tapo UAB 1ClickFactory ir Kristina Zimblytė (ISM),- nuoširdžiausi sveikinimai nugalėtojams ir visiems dalyviams bei jų palaikymo komandoms!!!

Viso renginio metu raudona gija vinguriavo, pleveno mintys, posakiai ir pavyzdžiai apie kūrybiškumą, proaktyvumą, tikslo turėjimą ir jo siekimą,- tam nuo renginio pradžios toną uždavė pirmasis pranešėjas,-Darius Bagdžiūnas, UAB ,,Gaumina” steigėjas ir direktorius.Akordeonu grojęs Romas Morkūnas taip pat labai prisidėjo, kuriant šventiškai romantišką renginio atmosferą.
Specialiais prizais, atminimo dovanėlėmis ir diplomais buvo apdovanoti ne tik Konkurso nugalėtojai, bet visi finalininkai ir dalyviai.

Renginio pranešėjų prezentacijos>>
Renginio nuotraukas galite peržiūrėti PVPA Facebook‘o profilyje:
https://lt-lt.facebook.com/www.pvpa.lt

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu