2021.11.26 Vebinaras „Kaip neapibrėžtumas ir hibridinis darbas veikia žmonių įsitraukimą“

Data: 2021 m. lapkričio 26 d. 10:00 – 11:30 val.
Vieta: renginys bus rodomas tiesiogiai internetu (MS Teams), užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

Antri metai veiklos neapibrėžtume, nuotoliniame ir hibridiniame darbo organizavime, kai dalis kolegų net nėra matę vieni kitų  „gyvai” keitė įmonių veiklos valdymo praktikas, komandų tradicijas ir  darbuotojų patirtis apie savo organizacijas.

Tai darė stiprią įtaką ir darbuotojų įsitraukimui. 2020 metų pradžioje ir pasaulio mastu, ir Lietuvoje stebėtas darbuotojų įsitraukimo padidėjimas nebuvo toks ilgalaikis, o kartu nebeliko ir laiko patikrintų „receptų“, kaip toliau užsitikrinti savo žmonių įsitraukimą.

Praėjęs laikotarpis pakankamai ilgas, kad, žiūrėdami į Lietuvos organizacijų patirtis stengiantis palaikyti ir didinti savo darbuotojų įsitraukimą, jau galėtume pradėti daryti patikimas išvadas.

Tad šiame renginyje kartu su OVC Consulting partnere ir įsitraukimo sprendimų vadove Almanta Jakštaite Vinkuviene ir UAB Staticus – organizacijos, jau daug metų nuosekliai auginančios savo darbuotojų įsitraukimo rodiklius – personalo vadove Jūrate Rasiuliene aptarsime:

  • Į ką svarbiausia atsižvelgti, siekiant užsitikrinti savo darbuotojų įsitraukimą šio laikmečio organizacijose – įžvalgos ir rekomendacijos iš naujausių darbuotojų įsitraukimo tyrimų Lietuvos įmonėse.
  • Kokias patirtis ir pamokas apie darbuotojų įsitraukimo užsitikrinimą organizacijose verta neštis į ateitį.

Dalyvio mokestis: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas (dalyvių skaičius iš organizacijos neribojamas). Ne PVPA nariams renginio kaina 20 EUR.

Registracija iki lapkričio 26 d. čia:

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Jeigu dieną prieš renginį nebūsite gavę renginio nuorodos – paieškokite SPAM kataloge arba rašykite žemiau esančiais kontaktais.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu