2020.03.03 Rytas kitaip „Darbuotojų potencialas: kodėl ir kas svarbu”

Data: 2020 m. kovo 3 d. 9:00-11:00 val.
!Vieta!: renginys bus rodomas tiesiogiai internetu, užsiregistravusiems bus atsiųsta transliacijos nuoroda. Vėliau įrašas bus prieinamas pvpa.verslokursai.lt

Kas yra darbuotojų potencialas, kas jį sudaro? Kas yra lengviau vystomi, o kas – sunkiau keičiami dalykai? Kaip įvertinti, ar/kokį potencialą turi darbuotojas ir kodėl sėkminga dabartinė veikla nebūtinai leidžia prognozuoti, jog jam seksis ateityje?

Šie klausimai ypatingai aktualūs šiandien, kuomet tempas, kuriuo vystosi nauji verslai ar diegiamos inovacijos reikalauja, kad esami darbuotojai nuolat imtųsi naujų, nepažįstamų veiklų. Spartus verslo augimas bei tam tikros kvalifikacijos/patirties darbuotojų trūkumas taip pat skatina vadovus priimti naujus žmones ir patikėti jiems naujas, mažai žinomas sritis. Kaip nepadaryti klaidos pasirenkant, kam patikėti vieną ar kitą užduotį?

Renginyje kalbėsime apie tai, kokios yra geriausių mokslinių tyrimų rekomendacijos siekiant atpažinti ir įvertinti darbuotojų potencialą, į ką svarbu atkreipti dėmesį. Kas padeda atskleisti žmogaus kompetencijas bei galimybes. Dalinsimės praktine patirtimi ir įžvalgomis, kas gali lemti klaidas, kokie sprendimai pasiteisina ir su kokiais iššūkiais susiduria organizacijos, vertindamos darbuotojų potencialą. Renginyje sužinosite ir praktiškai išbandysite, kokie įrankiai ir žinios padeda darbuotojų potencialą įvertinti kuo geriau.

Pranešėjai:

  • Rūta Komskienė, Organizacijų psichologijos magistrė (UK), STRATA mokymų konsultantė, scienceforwork.com rašytoja;
  • Vaidilutė Žukauskienė, Socialinės psichologijos magistrė, sertifikuota Euro Psy, PRIMUM ESSE konsultantė

Dalyvio mokestisPVPA nariams dalyvavimas nemokamas. Translaicijos kaina 10 EUR.

Registracija iki kovo 2 d. Renginys bus rodomas tiesiogiai internetu, užsiregistravusiems bus atsiųsta transliacijos nuoroda. Vėliau įrašas bus prieinamas pvpa.verslokursai.lt

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu