2018.04.12 Vizitas į įmonę „Thermo Fisher Scientific Baltics“: personalo valdymo funkcija LEAN organizacijoje

Thermo Fisher Scientific_logo_cmyk_ezData: 2018.04.12 9-12 val.
Vieta:  V. A. Graičiūno g. 8, Vilnius

Kviečiame susipažinti su PVPA nare – ,,Thermo Fisher Scientific Baltics” įmone bei jos personalo valdymo funkcija.

„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Kompanijos misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. „Thermo Fisher Scientific“ klientai – farmacijos ir biotechnologijos įmonės, ligoninių ir klinikų diagnostikos laboratorijos, universitetai, mokslo institutai ir valstybinės agentūros, aplinkos ir procesų kontrolės institucijos. Šiuo metu „Thermo Fisher Scientific“ dirba 70 tūkst. darbuotojų, metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių.

Kompanijos padalinys Vilniuje – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ dirba daugiau kaip 790 aukštos kvalifikacijos specialistų. Bendrovės Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centre dirba 110 mokslininkų ir tyrėjų. Tai – vienas iš didžiausias privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos regione.

2017 m. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ įteiktas su Nobelio premija „Lean“ srityje lyginamas tarptautinis Shingo apdovanojimas, skiriamas už aukščiausio lygio pasiekimus tobulinant verslo procesus. Aukščiausias Shingo apdovanojimas nuo 2010 metų iš viso yra suteiktas vos 16 įmonių visame pasaulyje. Toks apdovanojimas pirmą kartą atkeliavo ne tik į Lietuvą, bet ir į visą rytinį Europos Sąjungos regioną.

Vizito programa:

9.00-9.30 Atvykimas

9.30-11.00 Įmonės pristatymas. Diskusija: personalo valdymo rolė LEAN kultūroje, laimėjimai, pokyčiai. Daiva Lubinskaitė -Trainauskienė, personalo direktorė

11.00-12.00 val. Ekskursija.  (ekskursijos dalyvių skaičius ribotas).

Dalyvio mokestis: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas. Ne PVPA nariams dalyvavimo renginyje kaina 25 EUR.

Registracija nuo 04.06 – TIK į laukiančiųjų sąrašą (esant dideliam netilpusiųjų skaičiui, kitą vizitą planuosime rudenį):

Klaida: Kontaktų forma nerasta.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu