2016.10.11 „Rytas kitaip: kaip kuria įtraukiančią kultūrą VISMA Lietuva”. Registracija baigta.

digital_visma_logoRenginio data: 2016.10.11, 9 val.
Trukmė: 2 val.
Vieta: Lvovo 25 (Didžioji burė), 5 aukštas, Vilnius VISMA biuras.

Dažna įmonė susiduria su iššūkiais pritraukti ir išlaikyti geriausius darbuotojus. Visma Lietuva receptas paprastas – kurti išskirtinę organizacinę kultūrą. Kaip įgalinti darbuotojus ir skatinti jų įsitraukimą? Kaip pasiekti, kad darbuotojai rekomenduotų įmonę geriausiems savo draugams? O kaip pasiekti, kad darbuotojai skirtų savo laiką biuro gražinimui? Galiausiai – kaip ne tik “jausti” esamą kultūrą, bet ją ir matuoti?

visma-mazKviečiame į interaktyvų ir praktišką susitikimą “Rytas kitaip” su VISMA Lietuva vienu iš vadovų Agniumi Paradniku. Jis kartu su kolege Taira Junusova pasidalins, kokiomis vadybinėmis ir personalo valdymo priemonėmis VISMA Lietuva kuria išskirtinę organizacinę kultūrą, ir kaip tai padeda formuoti organizacijos įvaizdį būsimiems darbuotojams, partneriams, klientams. Diskutuosime ir ieškosime, ką kiekvienas galime pritaikyti savo organizacijoje.

Kad būtų dar įdomiau, šis “Rytas kitaip” kartu su pirmaisiais 25-iais užsiregistravusiais vyks VISMA Lietuva biure, nes organizacinę kultūrą reikia patirti, ne tik apie ją kalbėti.

Renginį moderuoja dr. Mantas Tvarijonavičius (GoodPeople.lt).

Dalyvio mokestis: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas. Ne PVPA nariams renginio kaina 25 EUR.

Registracija baigta.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu