2014.01.06 Vakaro žaidimai. Startum Ervėlaivis (KAUNAS)

Mokomės, bendraujame ir priimame sprendimus… žaisdami? Besidominčius (ne)tradiciniais įrankiais kviečia nauja Personalo valdymo profesionalų asociacijos renginių forma – „Vakaro žaidimai“. Tikslas – susipažinti su žaidimais, kurie gali būti sėkmingai naudojami įvairiose organizacijos veiklos srityse.

2014 m. sausio 6 d. KAUNE žaisti simuliacinį žaidimą „STARTUM Erdvėlaivis“ kviečia STARTUM SPRENDIMAI ir žaidimo autorius Mindaugas Grajauskas.

REGISTRACIJA iki sausio 3 d. čia >>>
Simuliaciniai žaidimai – tai situacijos/istorijos modeliavimas, kai galutiniam istorijos rezultatui įtakos gali turėti bet kuris žaidėjas. Žaidžiant dalyviai panaudoja stipriausias savo asmenines savybes, tačiau dažniausiai sprendimus jie turi priimti kolektyviai. Dėl šių priežasčių ugdomi ne tik asmeniniai, bet ir komandiniai gebėjimai, tokie kaip derybos, pasitikėjimas savimi, komandinis darbas, konstruktyvus argumentavimas, gebėjimas įtikinti ir įkvėpti, mokėjimas išklausyti ir kt.

Tokia žaisminga ir įtraukianti forma gali padėti visai komandai (grupei) ar atskirai kiekvienam dalyviui įžvelgti savo elgesio, nuostatų ar mąstymo ypatybes, pastebėti ir suprasti tobulintinus aspektus.
Struktūrinis žaidimo rezultato, proceso ir patyrimo aptarimas leidžia vystyti diskusijas ir identifikuoti išmokimus apie:

  • Tikslų nustatymą ir pasirinkimą
  • Vadovų vaidmenį, elgesį ir įtaką
  • Komandos narių funkcijas (vaidmenis)
  • Emocijų ir minčių valdymą neapibrėžtose situacijose
  • Bendro konteksto suvokimo svarbą
  • Įsitraukimą ir palaikymą
  • Gebėjimą klausyti ir girdėti kitus (norą rasti visiems tinkantį sprendimą).

Renginio data: 2014 m. sausio 6 d. (pirmadienis)
Žaidimų pradžia: 17.30 val., trukmė ~ 2,5 val.
Grupės dydis – 8-20 dalyvių.
Renginio vieta: KTU Centriniai rūmai (K.Donelaičio g. 73, salė 402, IV a.), Kaunas

REGISTRACIJA iki sausio 3 d. čia >>>

Dalyvio mokestis: 50 lt.
PVPA nariams ir organizatoriams – nemokamai,
Kauno personalo vadovų klubo nariams – 25 Lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu