PVPA nariams iki 2010.03.01 pratęsta 30 proc. nuolaida „Personalo valdymo” žinynui

„Verslo žinios“ kartu su Personalo valdymo profesionalų asociacija (PVPA)leidžia prenumeruojamą ir nuolat atnaujinamą žinyną „PERSONALO VALDYMAS“. Žinyno koncepcijos ir turinio autoriai – PVPA, darbo grupei ir redakcinei kolegijai vadovauja asociacijos Valdybos narė Jūratė Jurgilienė.Daugelis žinyno autorių ir redaktorių yra PVPA nariai, Lietuvos įmonių personalo vadovai ir šios srities specialistai, puikiai išmanantys Lietuvos darbo rinkos tendencijas, problemas, poreikius.

Žinyne susistemintai pateikiamos  personalo valdymo teorinės tiesos, praktiniai gerai žinomų Lietuvos kompanijų pavyzdžiai, problemos ir jų sprendimai, personalo valdymui reikalingų dokumentų formos, pavyzdžiai, vertinimo klausimynai, IT sprendimai.
“Personalo valdymo” žinyno gruodžio mėn. papildyme be kitų rasite ir šiuos straipsnius:

  • K.Gotberg , “Primum esse” konsultantės, straipsnyje “LYDERYSTĖS UGDYMAS ORGANIZACIJŲ GYVYBINGUMUI UŽTIKRINTI“ skaitykite apie tai, kas yra gyvybingos organizacijos ir kokios organizacijų savybės užtikrina jų ilgalaikę sėkmę; koks vadovų vaidmuo ir uždaviniai kuriant gyvybingą organizaciją; kokios kompetencijos reikalingos vadovui, siekiančiam sukurti gyvybingos organizacijos aplinką; kaip ugdomos šios kompetencijos.
  • BPO House straipsnyje “KADA IR KOKIAS PERSONALO VALDYMO FUNKCIJAS PERDUOTI IŠORINIAMS PASLAUGŲ TIEKĖJAMS?“ skaitykite apie verslo procesų nuomą (angl. outsourcing), jos pranašumus ir galimybes,  apie tai, kokius procesus ir kodėl verta nuomoti žmogiškųjų išteklių valdyme, apie verslo procesų nuomos projektų diegimą ir sėkmės gaires bei konkrečius pavyzdžius.
  • V.Grinienės, UAB „Skubios siuntos“ personalo vadovės, straipsnyje„GALIMYBĖS DARBUOTOJAMS PATIEMS PASISKIRTI ATLYGINIMĄ SUTEIKIMAS KAIP MOTYVAVIMO PRIEMONĖ UAB „SKUBIOS SIUNTOS“ rasite detaliai aprašytą novatorišką personalo valdymo projektą „Atlyginimą pasiskirk sau pats“. Jau girdėjusiems apie šį projektą (jis buvo apdovanotas kaip geriausias 2008 m. HR projektas bei pristatytas PVPA konferencijoje) turbūt bus įdomu, kaip šis projektas buvo tęsiamas sunkmečiu ir kokie jo rezultatai šiandien.

Dar neįsigijusiems šio žinyno PVPA nariams “Verslo žinios” siūlo išskirtinę 30 proc. nuolaidą žinyno prenumeratai iki kovo 1 d.

Žinynas „Personalo valdymas” ( 1 ir 2 dalys)
kaina  725 + PVM

Nuolaida žinyno prenumeratai PVPA nariams 30 proc. iki  2010.03.01, (įprasta taikoma nuolaida PVPA nariams 15 proc.)
Žinyno „Personalo valdymas” pratęsimai:
kaina 412 Lt + PVM (nuolaida netaikoma)

Jeigu susidomėjote pasiūlymu, dėl prenumeratos reikėtų kreiptis į „Verslo žinias“ ir paminėti, kad esate PVPA nariai.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu