PERSONALO VALDYMO STANDARTO PAGRINDINĘ PROGRAMĄ BAIGĖ DAR VIENA GRUPĖ

2012 m. gruodžio 7 d. „Personalo valdymo standarto pagrindinę programą“ baigė dar viena personalo specialistų grupė. Dešimt  dalyvių iš įvairių Lietuvos įmonių (UAB „Visagino atominė elektrinė“, Kauno apskrities priklausomybės ligų centras,  „Lietuvos paštas“ UAB „Open 24“, UAB „Astra Zeneca Lietuva“, UAB „Autokurtas“, UAB „Ex promto“, UAB „Elmoris“  ir Vilniaus kolegija) tobulinosi personalo valdymo srityje: gilinosi į patyrusių personalo vadovų ir konsultantų  pateiktą medžiagą, atliko praktines užduotis ir dalinosi savo patirtimi. Programos trukmė – 80 akademinių val., t.y. kiek daugiau nei du mėnesius, nes užsiėmimai vyko kas antrą penktadienį ir šeštadienį. Programą sudaro 5 moduliai:

  1. Įvadas. Personalo vaidmuo organizacijoje. Organizacinė struktūra.
  2. Personalo administravimas.
  3. Personalo formavimas.
  4. Veiklos valdymas. Organizacinė kultūra.
  5. Darbuotojų ugdymas. Atlygio valdymas.

Programos vertė ir sėkmė – visas temas dėsto patyrę personalo valdymo specialistai ir konsultantai, turintys didelę darbo su Lietuvos įmonėmis patirtį. Iki šiol Standarto programa buvo baigiama testo laikymu, – sėkmingai praėjusiems šį žinių patikrinimą įteikiami Sertifikatai.  Pastaroji grupė išbandė naują vertinimo sistemą, kurios esmė –  dalyvių pasiekta pažanga bei jų aktyvus dalyvavimas yra vertinama visos Programos metu, galutinis įvertinimas – tai bendras (suminis) atskirų dalių vertinimas, kurį sudaro kiekybiniai ir kokybiniai kriterijai.

Programos dalyvių nuomonė:

„…Labiausiai vertinu ši kursų formą, atvirą diskusiją ir praktines užduotis (paskaitų metu ir namų darbus), kadangi jos leidžia dalyviams plačiau pažvelgti į žmogiškųjų išteklių valdymo procesus, išgirsti kitų nuomonę, plačiau pasidomėti, paskaityti (kam dažniausiai pritrūksta laiko). Ir nors šių kursų metu buvo dėstomi žinomi, pažįstami dalykai, tačiau jų susiejimas su praktika, pavyzdžių analizė buvo labai naudinga… Po kiekvienos paskaitos susidarydavau planelį veiksmų, kuriuos galėsiu įgyvendinti savo kasdieniniame darbe…”

„…Šios programos naudą vertinu kaip visumą, t.y. personalo valdymo procesų suvokimas kaip visumos, kiekvienos iš jų įtaka ir ne atskiriamumas…Mokymai įtaką man asmeniškai ir mano įmonei daro jau dabar visų mokymų metu. Po kiekvienos paskaitos išsinešdavau planų, idėjų, ką galiu pritaikyti, pakeisti, daryti kitaip. Suteikė pasitikėjimo savimi, o tai „užkrečiama“, t.y. savo teigiamas emocijas, idėjas, planus, problemų sprendimo būdus aš parsinešu į savo darbą ir entuziazmu, žinojimu, tikėjimu užkrečiu kitus. Mūsų įmonei tai labai svarbu ir reikalinga. Visi norėjome daryti kažką, tik nežinojome, ką ir kaip. Tuos atsakymus mokymuose ir gavau…“

 DSC02375

2013 m. planuojame organizuoti ne tik “Personalo valdymo standarto pagrindinę programą“ bet ir Personalo valdymo programą pažengusiems (II lygio).

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu