PERSONALO VALDYMO RODIKLIŲ TYRIMAS 2019. Dalyvaukite iki 06.03!

ikonos-13Pastaraisiais metais nemažai organizacijų, planuodamos savo veiklą, numato ir tam tikrus personalo valdymo rodiklius (KPI), kurių pagalba siekia įvertinti personalo valdymo funkcijos efektyvumą.

Personalo valdymo profesionalų asociacija jau šeštus metus organizuoja tyrimą, kurio duomenys leidžia personalo valdymo profesionalams matyti aiškesnį vaizdą apie situaciją Lietuvoje ir turėti galimybę palyginti pagrindinius savo organizacijos personalo valdymo rodiklius su kitų organizacijų rodikliais.

„Įmonėms visada smalsu pasilyginti tarpusavyje. Net ir priimant kaip įmanoma geriausius sprendimus, vis viena kažkur giliai knibžda klausimas – ar tikrai optimalu, ar tikrai ne pro šalį, o kaip pas kitus? Šis tyrimas leidžia susiorientuoti aplinkoje, įsivertinti kertinius personalo rodiklius. Šioje neapibrėžtoje, nuolat kintančioje aplinkoje, labai gera yra žinoti, tai suteikia aiškumo.” Ekonomistė Rūta Vainienė

„Gyvename laikais, kai savo siūlymus ir sprendimus neišvengiamai reikia pagrįsti duomenimis ir jų analize. Ne veltui duomenų ir žmonių analitika – viena iš labiausiai auganti žmogiškųjų išteklių kompetencijos sritis.
Personalo valdymo rodiklių tyrimas – unikali galimybė ne tik patiems pasimatuoti savo veiklą, bet ir palyginti su kitomis įmonėmis. Na ir žinoma išbandyti savo jėgas ir įgūdžius analizuojant duomenis.
Šių metų ataskaitoje jau turėsime net šešerių metų rodiklių istoriją! Kviečiu iš jūsų įmonę prisidėti prie šios vertingos statistikos kūrimo.”  Eligijus Kajieta, organizacijų konsultantas, atlygio valdymo ir darbuotojų įsitraukimo ekspertas, kajieta.eu

Šis tyrimas yra nemokamas ir atviras visoms organizacijoms ir bus atliekamas kasmet.

Kviečiame aktyviai dalyvauti tyrime užpildant anketą iki š. m. birželio 3 d. , t. y. pateikiant turimus duomenis apie pagrindinius personalo valdymo rodiklius, remiantis 2018 metų Jūsų organizacijos duomenimis.

Klausimus apie rodiklius, kurių jūsų organizacija nefiksuoja arba kurie yra konfidencialūs, praleiskite.

TYRIMO ANKETA PILDYMUI >>

Tyrimo anketa parsisiuntimui >>

ATKREIPIAME DĖMESĮ. Apklausos metu informacija išsaugoma tik iki galo užpildžius anketą ir paspaudus mygtuką „Pateikti“. Uždarius nebaigtą pildyti anketą, duomenys neišlieka, ir tokiu atveju pildymą tenka pradėti iš naujo. Todėl REKOMENDUOJAME iš pradžių tyrimo anketą peržiūrėti ir atsispausdinti klausimus, o elektroninį apklausos pildymą pradėti tada, kai turėsite visus reikiamus duomenis.

Išsami tyrimo ataskaita bus paruošta liepos mėn. pradžiai – ji siunčiama tik tyrime dalyvavusioms organizacijoms, todėl prašome Jūsų nurodyti savo elektroninio pašto adresą. Šio tyrimo darbo grupė įsipareigoja užtikrinti Jūsų organizacijos duomenų konfidencialumą – atskirų organizacijų duomenys nebus analizuojami. Pristatydami tyrimo rezultatus naudosime tik apibendrintus duomenis.

„Šiandieninis personalo valdymas be skaičių – jau nebe efektyvus. Įvairiems sprendimams priimti kasdien ieškome pagrindimo rodikliuose. Juos matuoti būtina, lygintis su kitais ne tik įdomu, bet ir naudinga. Pradėti, jei tai dar nedaroma, verta vien tam, kad pamatytume, kokius duomenis įmonėje valdome, o apie kokius net nenutuokiame. Puiki proga ir patiems save pasitikrinti, ir inicijuoti reikiamus patobulinimus personalo sistemose ir procesuose. PVPA Personalo rodiklių tyrimas – puikus įrankis pasižiūrėjimui, kiek ir kokių duomenų galime suskaičiuoti, o vėliau ir pasilyginti su rinka. Kokioje įmonėje bedirbau, visada iškildavo rodiklių klausimas ir visų jų kryptis buvo skaičiuoti, lygintis ir tobulinti personalo valdymą remiantis skaičiais. Ačiū PVPA už pagalbą tą darant!” Lina Rapkauskienė, Avion Express žmogiškųjų išteklių koordinatorė:

Tyrimo partneriai: OVC Consulting.

OVC

 

 

 

Jei kiltų klausimų dėl anketos pildymo, prašome kreiptis į PVPA projektų vadovę Renatą Starkienę el. paštu renata@pvpa.lt , tel. +370 652 50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu