Mokymus baigė trečioji I lygio personalo valdymo standarto grupė, besimokanti pagal ESF projektą

Lapkričio mėnesį mokymus baigė ir puikiai išlaikė testą trečioji Personalo valdymo standarto I lygio grupė, besimokanti  ESF projekto Nr. VP1-1.1-SADM-01-K-01-075„Personalo valdymo specialistų praktinių kompetencijų ugdymas” rėmuose. Mokymus sėkmingai baigė 20 personalo  specialistų iš įmonių AB „Baltų lankų knygynas“, UAB „Statoil Lietuva“ , UAB „Mars Lietuva“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Lintel“, UAB „Kelprojektas“, UAB „Vildika“, AB Tarptautinis Vilniaus oro uostas ir kt.

Šio projekto dėka Personalo valdymo standarto I ir II lygio mokymuose žinias jau pagilino 73 asmenys.  Šiuo metu mokymus tęsia paskutinioji 20 asmenų II lygio personalo valdymo standarto grupė, besimokanti iš minėto projekto lėšų.
Mokymų dalyvių atsiliepimai:
„Labai patiko, kad surinktos visos pagrindinės ir svarbiausios personalo valdymo temos viename kurse. Daugiausia naudos: geri lektoriai (savo srities profesionalai), kolegių iš kitų įmonių patirtis.“
„Labai įdomus projektas, kuris suartina skirtingų įmonių žmones, leidžia pasidalinti patirtimi, sužinoti naujovių ir pritaikyti jas darbe.“
„Pati programa sudėliota iš reikalingų personalo specialistui temų, po mokymų jaučiu, kad žinios labiau struktūruotos, galimybė plačiau pažiūrėt į personalo vaidmenį organizacijos valdyme tarsi suteikia sparnus, mano, kaip personalo specialisto, vertės sustiprėjimą“.
„Prieš pradėdama šiuos mokymus turėjau žinių daugiausia administravimo srityje. Baigus šią programą, jaučiuosi žymiai praturtinusi savo žinių bagažą, praėjusi visas personalo darbo sritis nuo A iki Z. Šiuose mokymuose gavau daugiausiai realios naudos savo darbui lyginant su visais mokymais, kuriuose teko dalyvauti anksčiau“.
foto_mazinta

2011 m. pradžioje planuojama rinkti nauja I Personalo valdymo standarto lygmens grupė (ne iš ESF prpjekto lėšų). Sekite naujienas arba jau dabar kreipkitės el. pašturenata@pvpa.lt bei palikite savo kontaktus, jeigu susidomėjote šiais mokymais.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu