Lietuva pirmą kartą dalyvauja HR Competency Study: aktuali informacija ir galimybė prisijungti

Šiemet pirmą kartą Lietuvos personalo specialistai turi galimybę dalyvauti pasauliniame personalo specialistų kompetencijų tyrime. Tyrimą organizuoja Mičigano Universiteto verslo mokykla ir  RBL Group. Pirmą kartą šis tyrimas  buvo atliktas 1987 metais ir nuo to laiko kartojamas kas penkerius metus.

Pagrindiniai tyrimo tikslai yra atsakyti į šiuos klausimus:
•    Kokie reikalavimai keliami personalo specialistams šiandien ir ko iš mūsų bus tikimasi ateityje?
•    Kaip padidinti personalo vadybos kuriamą vertę organizacijoms?

Detalesnę informaciją apie tyrimo tikslus galima išgirsti tiesiogiai iš Dave Ulrichspecialiame video reportaže >> .

Kaip ir ankstesniais kartais, Dave Ulrich iš šio tyrimo tikisi išskirtinių ir intriguojančių įžvalgų. Šį pavasarį atliekamas tyrimas leis palyginti skirtingų geografinių regionų geriausias personalo praktikas. Organizacijos gaus tyrimo išvadas, kuriose jų duomenys bus lyginami su kitais regionais ir struktūruotą grįžtamąjį ryšį apie tai, kaip personalo vadyba gali geriausiai prisidėti prie organizacijos sėkmės. Kiekvienas tyrime dalyvaujantis personalo specialistas gaus ir individualius 360 kompetencijų vertinimo rezultatus.

Šiuo metu yra 30 organizacijų Lietuvoje, kurios nusprendė dalyvauti tyrime. Iki balandžio vidurio gali prisijungti ir dar nespėjusios pareikšti noro organizacijos. Balandžio pabaigoje 360 laipsnių tyrime bus sudaryta galimybė dalyvauti ir bet kuriam personalo specialistui tiesiogiai.

Kontaktinis asmuo registracijai ir  pasiteiravimui: Karolina Zelbienė, PVPA valdybos narė, tel. +37068754400, Karolina.Zelbiene@gmail.com.

Anksčiau skelbta detali informacija apie tyrimą>>

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu