EAPM valdybos viešnagė Lietuvoje 2018 m. liepos 8-9 d.

Solveiga_Grudiene_BWLiepos 8-9 dienomis PVPA priėmėme svečius iš EAPM (European Association of People Management). EAPM valdyba keliskart metuose renkasi į posėdžius, kurie vyksta vis kitoje šalyje, kuri yra EAPM narė. Šis posėdis mūsų kvietimu vyko Vilniuje. Įspūdžiais dalijasi PVPA valdybos narė Solveiga Grudienė.

„Išvakarėse pakvietėme į ekskursiją po Valdovų rūmus ir Vilniaus Senamiestį. Buvo akivaizdu, kad svečiams (dauguma jų Lietuvoje lankėsi pirmą kartą) iš Olandijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Italijos, Rumunijos padarė įspūdį didinga LDK istorija, Vilniaus senamiesčio architektūra, jaukūs barai su lietuvišku alumi bei puikus mūsų maistas.

EAPM posėdis buvo skirtas aptarti įvairius EAPM klausimus, susijusius su narių poreikiais, kongresu Slovėnijoje ir kt.

Vienas iš darbotvarkės klausimų – Lietuvos iniciatyva pradėti minėti tarptautinę personalo valdymo dieną (International HR Day). Kadangi esu atsakinga už šios temos vystymą EAPM, man teko pristatyti valdybai, ką jau esame nuveikę darbo grupėje šiuo klausimu. Nutarta, kad 2019 m. bus pilotiniai metai, kuomet kelios šalys (tame tarpe ir Lietuva)  bandysime įvairias iniciatyvas, kaip ši diena galėtų būti minima visoje Europoje ir kiekvienoje šalyje.  Iki rudens ruošiamas veiklų paketas, kuris bus detalizuojamas rugsėjo mėn. vykstančioje kasmetinėje EAPM Delegatų Asamblėjoje. Smagu, kad mūsų pasiūlyta iniciatyva vystoma toliau. Tikimės ir stengsimės, kad Lietuvos personalistų indėlis į Europos personalo valdymo bendruomenę būtų tvarus ir prasmingas.

Po susitikimo EAPM Prezidentas Lucas Van Vees  akcentavo, kad vienas iš šio vizito tikslų buvo įvertinti, kiek mes esame pasirengę ir pasiryžę suorganizuoti 2021 m. EAPM  kongresą (PVPA drauge su partneriais Confinn esame išsakę tokį siūlymą) ir kad po vizito jam nėra jokių abejonių, jog kongresas Lietuvoje pavyks puikiai.

Bendrų pastangų dėka Europos personalo valdymo bendruomenė atranda Lietuvą.”

6EAPM124

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu