Darbuotojų įsitraukimas – kaip tai paversti organizacijos efektyvumu? Ką turime išmokti dabar ir kas laukia ateityje?

corn-ferryDalinamės savo narių Korn Ferry|Hay Group informacija apie nemokamus seminarus darbuotojų įsitraukimo tyrimų tema.

Efektyvumas versle tampa vis sunkiau pasiekiamas ir vis labiau priklauso tik nuo darbuotojų, o ne nuo technologijų ar tiesiog finansinių investicijų. Įmonės jau išmoko matuoti darbuotojų įsitraukimą ir siekti jo didinimo. Tačiau to ne visuomet pakanka organizacijos tobulėjimui ir efektyvumo augimui. Dar ne visos organizacijos žino, kaip teisingai ir maksimaliai įdarbinti esamą darbuotojų įsitraukimą. Kaip užtikrinti, kad darbuotojų potencialas būtų nukreiptas organizacijos siekiams įgyvendinti? Ar tiesiog kaip dirbti su darbuotojų tyrimo rezultatais? Dažnai tai matoma kaip personalo departamentų, o ne tiesioginių vadovų rolė. Renginio metu pasidalinsime ką daro geriausios įmonės pasaulyje, kad jų pastangos dirbti su darbuotojų įsitraukimu atsipirktų.

Tačiau jau artimoje ateityje vien įdarbinti esamą darbuotojų įsitraukimą nepakaks. Nauja darbuotojų karta atneša naujų iššūkių darbuotojų įsitraukimui užtikrinti. Jie tikisi absoliutaus skaidrumo, globalaus bendradarbiavimo, sąlygų inovacijoms ir pan. Renginio metu taip pat apžvelgsime kaip būti pasirengus šių iššūkių įtakai darbuotojų įsitraukimui.

Darbuotojų įsitraukimo tyrimo nemokami praktiniai seminarai:

  • spalio 13 d. Kaune (9:30 – 11:30)
  • spalio 18 d. Vilniuje (9:00 – 11:00)
  • spalio 20 d. Klaipėdoje (13:00 – 15:00)
  • spalio 28 d. Šiauliuose (13:00 – 15:00)
  • spalio 26 d. Panevėžyje (10:00 – 12:00)

Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia>>

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu