2015.01.30 (NE) SKAITYMO KLUBAS. Knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ pristatymas ir pokalbis su autoriais

 Tai skaitymai neskaitant, dalinimosi knygų idėjomis smagumas, tema pokalbiui bei prabanga, leidžianti tobulėti.

2015.01.30 susipažinsime su neseniai išleista knyga „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“. Pagrindinėmis knygos mintimis dalinsis jos autoriai OVC Consulting konsultantai  Viktorija Matusevičiūtė ir Tomas Misiukonis.

Ši knyga – tai praktiškų ir veiksmingų darbo su grupe technikų bei metodų rinkinys. Knyga skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė – jos autoriai dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus. Čia skaitytojas ras ne tik įvairių užduočių ir pratimų, tačiau ir konkrečių patarimų ir technikų, kaip ugdyti komandas, padėti joms kurti idėjas, kelti veiklos tikslus, vesti susirinkimus ar valdyti sudėtingas situacijas, kurios kyla darbo su grupe metu.
Data: 2015 m. sausio 30 d.
Pradžia: 15.30 val. Trukmė ~ 1,5 val.
Vieta: Susitikimas, kaip paprastai, vyks jaukioje OVC bibliotekoje (Gedimino pr. 21/2 Vilnius).
Renginys nemokamas bei atviras ir ne nariams.
Registracija čia iki sausio 27 d. čia >> (registraciaja baigta)
Daugiau informacijos suteiks Renata Starkienė el. paštu renata@pvpa.lt, tel. 8 652 50517.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu