Unikali galimybė dalyvauti pasauliniame tyrime Human Resource Competency Study 2015 – užsiregistruoti galima iki 2015.03.06.

Šiais metais PVPA pirmą kartą kartu su Europos personalo valdymo asociacija (EAPM) dalyvauja pasauliniame personalo kompetencijų tyrime – Human Resource Competency Study 2015.

Personalo specialistai turės unikalią galimybę įvertinti turimų kompetencijų lygį ir palyginti savo rezultatus su kolegomis regione.

Kviečiame ir Jus prisijungti ir turėti galimybę įvertinti bei palyginti Jūsų personalo funkcijos efektyvumą su Jūsų organizacijos verslo lūkesčiais. Tyrimas taip pat suteiks išsamią informaciją apie personalo specialistams svarbių kompetencijų poreikį Europos šalyse ir visame pasaulyje.

Žemiau pateiktuose dokumentuose rasite tyrimo detales. Svarbiausios naudos Jūsų organizacijai:

  • Asmeninių rezultatų palyginimas su atitinkamo lygio profesionalais, regiono ir pasauliniais duomenimis
  • Galimybė palyginti Jūsų organizacijos personalo valdymo rodiklius su industrijos, regiono ir pasaulio organizacijų rezultatais
  • Grįžtamasis ryšys apie personalo kompetencijas, turinčias didžiausią įtaka verslo rezultatams
  • Individualių personalo kompetencijų 360 laipsnių tyrimo rezultatai
  • Galimybė dalyvauti regioninių rezultatų pristatyme

Tyrimo info>>

Tyrimo apimčių apžvalga organizacijai >>

Dave Ulrich apie šį tyrimą >>

Brošiūra >>

Lankstinukas >>

Dalyvavimas nemokamas. Vienintelė investicija – Jūsų laikas.

Dalyvauti gali bet kokio dydžio įmonės, kur yra bent 1 personalo srities specialistas. Tyrimas vyks anglų kalba. Planuojama visus klausimynus išversti į lietuvių kalbą, kad jie būtų kaip pagalbinė priemonė atsakinėjant į tyrimo klausimus internetu.

Registracija vyksta iki 2015 kovo 6 d. Būtina iki šios datos patvirtinti savo įmonės dalyvavimą, pats tyrimas bus vykdomas vėliau.

Kontaktinis asmuo registracijai ir  pasiteiravimui: Karolina Zelbienė, PVPA valdybos narė, tel. +37068754400, Karolina.Zelbiene@gmail.com.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu