SKAITYMAI 2012.06.29 : Mark Royal ir Tom Agnew knygos „The Enemy of Engagement” pristatymas ir pokalbis

2012.06.29

13.00 -15.00  val.

 

Kviečiame į SKAITYMUS, kurių metu vyks pokalbis apie darbuotojų įsitraukimą pagal Mark Royal ir Tom Agnew knygą The Enemy of Engagement . Pokalbį moderuos OVC konsultantė Nomeda Kuodienė, pagrindinėmis knygos mintimis dalinsis PVPA direktorė Nijolė Kudabienė.

Šiuo renginiu atnaujiname skaitovų būrelio susitikimus, kuriuos nuo šiol vadinsime SKAITYMAIS. Susitikimų metu ne tik pristatysime įdomią knygą  ar žurnalo straipsnį, bet ir diskutuosime, bandydami rasti idėją – vinį kurią galėtume parsinešti į savo organizaciją. O parsinešę, matyt, sugalvosime, ką su ta vinimi darysime…


Temos pokalbiui: 

  • Ar gali įsitraukęs ir motyvuotas darbuotojas tapti demotyvuotu ir nusivylusiu? Kaip tai atsitinka ir kokią kainą už tai sumoka darbuotojas ir darbdavys? Ką daryti?
  • Organizacija džiaugiasi aukštu darbuotojų įsitraukimu, nors dažnas darbuotojas nesijaučia optimaliai produktyvus. Ar tai tik elementarus nesusikalbėjimas? Kur glūdi šio konflikto šaknys? Ko tikisi iš vadovų toks darbuotojas?

 

Skaitymai vyks OVC būstinėje (Gedimino pr. 21/2 Vilnius). Kadangi vietų skaičius ribotas, iš organizacijos kviečiame dalyvauti ne daugiau kaip po 1 atstovą.

 

Registracija ČIA iki birželio 28 d. 12.00 val..

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu