Seminaras „Kiekvienam vadovui aktualūs personalo valdymo klausimai” 2011-04-13,14

2011 m. balandžio 13-14 d. Personalo valdymo profesionalų asociacija organizuoja praktinį, atvejų analizę paremtą seminarą “KIEKVIENAM VADOVUI AKTUALŪS PERSONALO VALDYMO KLAUSIMAI” .
Seminaras skirtas mažų ir vidutinių įmonių vadovams, kurie patys tiesiogiai dalyvauja sprendžiant visus pagrindinius su personalo valdymu susijusius klausimus.
Šiandieninė pasaulio ir Lietuvos ekonominė ūkio situacija, besikeičiantys klientų lūkesčiai produktų bei paslaugų kokybei verčia įmones peržiūrėti savo veiklos organizavimo principus: peržiūrėti ir optimizuoti veiklos procesus, efektyviau panaudoti turimus finansinius bei žmogiškuosius išteklius, kad su mažesniais ištekliais galėtų pasiekti tokių pačių ar net geresnių veiklos rezultatų.
Todėl kiekvienai įmonei kyla svarbus klausimas – kaip užsitikrinti, kad darbuotojai būtų profesionalūs, motyvuoti, suinteresuoti kokybiškai dirbti ir siekti numatytų tikslų. Kur ieškoti tokių žmonių, kaip juos atpažinti, kaip juos valdyti ir kaip skatinti kryptingą bei atsakingą veiklą? Stambiose įmonėse tuo rūpinasi kvalifikuoti personalo valdymo specialistai, turintys tam reikiamų žinių ir įgūdžių. Mažose įmonėse šie klausimai – paties vadovo rūpestis.
Atsižvelgdami į atsiradusį poreikį, siūlome 2 dienų (16 akademinių val.) mokymo programą, kurios metu vadovai:
  • pagilins / atnaujins žinias apie personalo valdymo susiejimą su strateginiais įmonės tikslais ir atskirų personalo valdymo sprendimų galimybes,
  • daugiau sužinos apie pagrindines personalo valdymo priemones, jų diegimo ir taikymo įmonėje principus bei teikiamą naudą,turės galimybę įsivertinti ir tobulinti savo įgūdžius, reikalingus pasirenkant darbuotojus, vertinant darbuotojų veiklą ir planuojant tobulinimosi priemones bei priimant kitus personalo sprendimus.

Detali informacija apie seminarą.

Data: 2011 m. balandžio 13-14 d. 9-16.30 val.

Lektorės: Rūta Navardauskienė, OVC Consulting partnerė, Inga Lepeškaitė, OVC Consulting konsultantė

Kaina: 900 lt (PVM neskaičiuojamas)

Registracija  internete iki balandžio 8 d.

Seminaras vyks Vilniuje, užsiregistravusius dalyvius informuosime apie seminaro vietą.

Kilus klausimams, kreipkitės į R.Starkienę tel. 8 614 03799 arba el.. pašturenata@pvpa.lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu