RENKAMA GRUPĖ Į PERSONALO VALDYMO STANDARTO PAGRINDINĘ PROGRAMĄ

PVPA jau aštuntą kartą organizuoja didelio susidomėjimo ir labai gero vertinimo sulaukusią Personalo valdymo standarto mokymo programą. Iki šiol programą baigė virš 100 dalyvių. Mokymų programa skirta pradedantiems personalo specialistams, administracijos darbuotojams, atliekantiems personalo specialisto funkcijas, personalo specialistams, dirbantiems šioje srityje kelerius metus, tačiau stokojantiems sisteminių personalo valdymo žinių, kitų sričių/ funkcijų specialistams, planuojantiems dirbti personalo valdymo srityje/ personalo specialistais.

Mokymo programa yra unikali tuo, kad ji parengta patyrusių personalo specialistų – praktikų, glaudžiai bendradarbiaujant su ISM, Personalo valdymo programų vadove prof. (hp) dr. Ilona Bučiūniene, bei per pakankamai trumpą laiką pateikia susistemintas žinias apie visus pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius bei svarbiausias personalo specialisto funkcijas.

Mokymai nėra teoriniai – suteikiama galimybė įtvirtinti žinias, atliekant praktines užduotis, diskutuojant su dėstytojais, dalijantis patirtimi.

Mokymų pabaigoje laikomas žinių patikrinimo testas, jį išlaikius išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.

 

Dalyvių atsiliepimai

-„Neabejotinai stiprioji programos pusė – tai, kad visi lektoriai yra praktikai ir tikri savo srities profesionalai. Dėl to žinios ir patirtis, gauta iš jų, tikrai bus vertinga „skrynia“, iš kurios galima bus ištraukti tai, kas būtina tam tikrais atvejais”.

-„Pati programa sudėliota iš reikalingų personalo specialistui temų, po mokymų jaučiu, kad žinios labiau struktūruotos, galimybė plačiau pažiūrėt į personalo vaidmenį organizacijos valdyme tarsi suteikia sparnus, mano, kaip personalo specialisto, vertės sustiprėjimą”.

-„Prieš pradėdama šiuos mokymus turėjau žinių daugiausia administravimo srityje. Baigus šią programą, jaučiuosi žymiai praturtinusi savo žinių bagažą, praėjusi visas personalo darbo sritis nuo A iki Z. Šiuose mokymuose gavau daugiausiai realios naudos savo darbui lyginant su visais mokymais, kuriuose teko dalyvauti anksčiau”.

-„Dėstytojai – puikiai išmanantys savo sritį, sugeba suburti, sudominti ir įtraukti besimokančiuosius. Puikiai perteikia informaciją ir savo patirtį. Jaučiuosi smarkiai praturtinusi savo žinias”.

-„Programa labai naudinga mano kasdienei veiklai, kadangi beveik visa informacija paremta praktika”.

 

Mokymai vyksta penktadieniais – šeštadieniais, kas antrą savaitę nuo 9 iki 17 val. Mokymų pradžia: 2012 m. kovo 9 d. Numatoma mokymų vieta: Vilnius, viešbutis Crowne Plaza.

 

Programos temos:

  1. Įvadas. (1 diena)
  2. Personalo administravimas. (2 dienos)
  3. Personalo formavimas. (2 dienos)
  4. Veiklos valdymas. Darbuotojų ugdymas. (2 dienos)
  5. Organizacinė struktūra. Atlygio valdymas. (2 dienos)
  6. Organizacinė kultūra. Testas. Programos apibendrinimas (2 dienos)

 

Programos kaina:

  • PVPA nariams 3250 Lt.
  • Ne PVPA nariams 3850 Lt.

 

Į kainą įtraukta mokymo medžiaga, dalyvių pietūs ir kavos pertraukos.

 

Reikalavimai programos dalyviams:

  • Darbo patirtis organizacijoje, pageidautina 2-3 metai (bet kokioje srityje);
  •  Aukštasis  išsilavinimas;

 

Susidomėjusius maloniai prašome registruotis užpildantanketą iki kovo 2 d.

 

Detali programa

Dalyvio anketa

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu