Renkama grupė į Personalo valdymo standarto I lygio mokymus

PVPA jau septintą kartą organizuoja didelio susidomėjimo ir labai gero vertinimo sulaukusius Personalo valdymo standarto I lygio mokymus. Iki šiol juos baigė virš 100 dalyvių. Mokymų programa skirta pradedantiesiems personalo specialistams ar administracijos darbuotojams, atliekantiems personalo specialisto funkcijas.

Mokymo programa yra unikali tuo, kad ji parengta patyrusių personalo specialistų-praktikų, glaudžiai bendradarbiaujant su ISM profesore, Personalo valdymo programų vadove dr. Ilona Bučiūniene bei per pakankamai trumpą laiką apima ir sistemingai atskleidžia visas pagrindines personalo valdymo sritis ir svarbiausias personalo specialisto funkcijas.
Mokymai nėra teoriniai – suteikiama galimybė įtvirtinti žinias, atliekant praktines užduotis, diskutuojant su dėstytojais, kviestiniais įmonių personalo specialistais ir mokymų kolegomis.
Mokymų pabaigoje laikomas žinių patikrinimo testas ir jį išlaikius išduodamas PVPA sertifikatas, turimų profesinių žinių patvirtinimas.
Dalyvių atsiliepimai
„Neabejotinai stiprioji programos pusė – tai, kad visi lektoriai yra praktikai ir tikri savo srities profesionalai. Dėl to žinios ir patirtis, gauta iš jų, tikrai bus vertinga „skrynia“, iš kurios galima bus ištraukti tai, kas būtina tam tikrais atvejais”.
„Pati programa sudėliota iš reikalingų personalo specialistui temų, po mokymų jaučiu, kad žinios labiau struktūruotos, galimybė plačiau pažiūrėt į personalo vaidmenį organizacijos valdyme tarsi suteikia sparnus, mano, kaip personalo specialisto, vertės sustiprėjimą”.
„Prieš pradėdama šiuos mokymus turėjau žinių daugiausia administravimo srityje. Baigus šią programą, jaučiuosi žymiai praturtinusi savo žinių bagažą, praėjusi visas personalo darbo sritis nuo A iki Z. Šiuose mokymuose gavau daugiausiai realios naudos savo darbui lyginant su visais mokymais, kuriuose teko dalyvauti anksčiau”.
„Dėstytojai – puikiai išmanantys savo sritį, sugeba suburti, sudominti ir įtraukti besimokančiuosius. Puikiai perteikia informaciją ir savo patirtį. Jaučiuosi smarkiai praturtinusi savo žinias”.
„Programa labai naudinga mano kasdienei veiklai, kadangi beveik visa informacija paremta praktika”.
Mokymai vyksta penktadieniais-šeštadieniais, kas antrą savaitę nuo 9 iki 17 val. Numatoma mokymų pradžia: 2011 m. rugsėjo 30 d.
Programos temos:
  1. Įvadas.(1 diena)
  2. Personalo administravimas. (2 dienos)
  3. Personalo formavimas. (2 dienos)
  4. Veiklos valdymas. Darbuotojų ugdymas. Atlygio valdymas. (3 dienos)
  5. Organizacinė struktūra ir kultūra. (2 dienos)
Detali programa
Programos kaina:
  • 3250 Lt (PVPA nariams).
  • 3850 Lt (ne PVPA nariams).

Į kainą įtraukta mokymo medžiaga, dalyvių pietūs ir kavos pertraukos.

Reikalavimai programos dalyviams:
  • Darbo patirtis organizacijoje, pageidautina 2-3 metai (bet kokioje srityje);
  • Aukštasis  išsilavinimas
Susidomėjusius maloniai prašome registruotis užpildant šią anketą  iki rugsėjo 16 d.
Daugiau informacijos suteiks Viktorija Griciuvienė, tel. +370 614 03799,viktorija@pvpa.lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu