Prof. Eric Guthey seminaras PVPA nariams lyderystės tema 2011-06-10 14 val.

2011-06-10 14 val. PVPA, bendradarbiaudama su BMI, kviečia PVPA narius į praktinįKopenhagos verslo mokyklos profesoriaus Eric Guthey seminarą lyderystės tema.

Seminaro dalyvius kviečiame iš anksto perskaityti profesoriaus pateiktą straipsnį“Leadership Development: Perk or Priority”, kad galėtumėte pilnavertiškai dalyvauti seminaro metu vyksiančiose diskusijose. Seminaro metu profesorius pristatys lyderystės temą ir kvies diskutuoti apie praktines problemas įgyvendinant lyderystės principus organizacijose.
Keletą panašaus formato susitikimų su personalo vadovais prof. Eric Guthey jau turėjo Naujojoje Zelandijoje, kur tema ir profesoriaus darbo su auditorija metodai susilaukė pačių geriausių atsiliepimų.
APIE LEKTORIŲ
Eric Guthey yra Kopenhagos verslo mokyklos Danijoje Tarpkultūrinės komunikacijos ir vadybos fakulteto asocijuotas profesorius, taip pat jis dėsto „Baltic Management Institute“ (BMI) studentams, besimokantiems pagal Tarptautinę verslo vadybos programą vadovams (EMBA) Lietuvoje. E. Guthey domisi, tyrinėja ir dėsto socialinius, santykių ir politinius organizacijų vadybos klausimus JAV ir Europos universitetuose, be to yra parašęs daugybę straipsnių lyderystės, organizacijų elgsenos ir vadybos temomis.
Seminaro vieta: viešbutis “Šarūnas”, Raitininkų g. 4, Vilnius
Seminaro pradžia 14 val. Numatoma trukmė: ~ 2 val.
PVPA narių dalyvavimas nemokamas.
Registracija iki birželio 7 d. čia.
Daugiau informacijos suteiks projektų vadovė Viktorija Griciuvienė tel. 8 614 03799, el. paštu viktorija@pvpa.lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu