Forumų ciklo „Įmonės vadovo ir personalo vadovo bendradarbiavimas: geroji praktika” antrasis renginys 2011-06-03. AB „Vilniaus baldų” atvejis

Personalo valdymo profesionalų asociacija 2011 m. vienu iš savo veiklos prioritetų laikoįmonės vadovo ir personalo vadovo bendradarbiavimo stiprinimą. To siekdami, organizuojame atskirą forumų ciklą su verslo lyderiais jų aplinkoje, skiriant visą dėmesį jiems ir jų organizacijoms.

Forumų metu įmonės vadovas ir personalo vadovas pristato pačią organizaciją bei jos verslo filosofiją, kad galima būtų geriau suprasti organizacijos vadybos principus, vadovų bei personalo specialistų vaidmenis, diegiamas vadybos naujoves, priimamus sprendimus bei pasiteisinusias praktikas ir pan.
Pirmasis forumas vyko 2011-03-25 AB “Swedbank”, kur banko vadovas kartu su personalo departamento žmonėmis pristatė įmonės vadybines vizijas ir personalo valdymo veiklų adekvatumą pastarosioms.
Antrasis toks forumas organizuojamas 2011-06-03  13 val. AB “Vilniaus Baldai”,(Savanorių pr. 178, Vilnius). Šiame renginyje įmonės generalinis direktorius Aidas Mackevičius kartu su personalo direktore Irena Pupieniene bei personalo vadybininkeJovita Kriukelyte apžvelgs, kaip lietuviško kapitalo įmonė, atstovaujanti vieną iš seniausių Lietuvos pramonės šakų, sugebėjo prisitaikyti ir sėkmingai veikti rinkos sąlygomis, kaip, išsaugodama senas tradicijas ir patirtį, stengiasi savo veikloje pritaikyti moderniausius veiklos valdymo ir darbo organizavimo metodus.
 
PROGRAMA
13.00 – 13.45 Personalo funkcijų raida: nuo fabriko iki modernios įmonės. AB „Vilniaus baldai“ pavyzdys. Generalinis direktorius Aidas Mackevičius
13.45 – 14.00 Kavos pertrauka
14.00 – 15.00 Personalo skyriaus veiklos kryptys: netradicinis požiūris į procesus (socialinės atsakomybės veikla, LEAN procesų diegimas, motyvacinė, talentų programa ir kt.). Personalo direktorė Irena Pupienienė, personalo vadybininkė Jovita Kriukelytė.
15.00-15.30 Kaip gaminami šiuolaikiniai baldai? Ekskursija po fabriką.
Dalyvavimas renginyje PVPA nariams nemokamas, ne PVPA nariams dalyvio mokestis 150 Lt (PVM netaikomas).
Dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis tik tvirtai žinant, kad dalyvauti galėsite.Registracija iki birželio 01 d. čia.
Daugiau informacijos suteiks Viktorija Griciuvienė el. paštu viktorija@pvpa.lt arba tel. 8 614 03799.
Kviečiame dalyvauti personalo vadovus kartu su savo įmonių vadovais.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu