Forumas-seminaras „Darbdavio galvosūkis – atleidimas dėl darbo rezultatų”, 2011-09-29

Griežtos Darbo kodekso taisyklės gerokai apsunkina darbo sutarties nutraukimo procesą. Ypač, jeigu atleidimo priežastys yra susiję su darbo kokybe ar asmeninėmis darbuotojo savybėmis. Tokį verslo sprendimą lydi teisinės rizikos vertinimas, galvojant apie galimą ginčą teismuose ir darbdavio kaštus nesėkmės atveju.

Atsižvelgdami į poreikį profesionaliai išspręsti daržnai iškylančią problemą kviečiame į Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) ir advokatų kontoros SORAINEN organizuojamą forumą- seminarą „Darbdavio galvosūkis – atleidimas dėl darbo rezultatų”, kuris vyks 2011-09-29, 16:00 val., advokatų kontoros SORAINEN biure, Jogailos g. 4, Vilniuje.

Renginio metu atsakysime į klausimus, kaip tinkamai pasirengti darbuotojo atleidimo procedūrai ir kokios priemonės gali sumažinti neteisėto atleidimo riziką. Apžvelgsime aktualiausius teismų sprendimus darbuotojų ir darbdavių ginčuose. Pagrindinį dėmesį skirsime atleidimams, kuriuos lemia ne aiškūs įrodymai dėl darbo drausmės pažeidimo, bet darbo kokybė, dalykinės savybės, konfliktai su komanda ar tiesioginiais vadovais. Diskusijos metu dalyviai galės pasidalinti savo įmonės patirtimi.

Renginio temos:

• Neteisėto atleidimo rizika

• Vienašališkas darbo sutarties nutraukimas dėl kvalifikacijos, profesinių gebėjimų ar elgesio darbe

• Ar galima taikyti drausmines nuobaudas už netinkamą darbo kokybę?

• Prioritetas: šalių susitarimas dėl darbo sutarties nutraukimo

• Pagrindinės problemos derantis dėl atleidimo šalių susitarimu ir rekomendacijos pokalbiui su darbuotoju

Renginio trukmė ~ 3 val.

Lektorė: advokatų kontoros SORAINEN teisininkė Jurgita Venckutė.

PVPA nariams dalyvavimas nemokamas, ne nariams kaina 250 Lt. (PVM netaikomas)

Registracija iki rugsėjo 27 d. http://www.pvpa.lt/pages/registracija-i-foruma-seminara-darbdavio-galvosukis-E28093-atleidimas-del-darbo-rezultatu-2011-09-29.php

Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 614 03799 arba el. paštu viktorija@pvpa.lt

Mielai kviečiame registruotis ir dalyvauti.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu