Forumas “Darbo santykiai ekonominės krizės laikotarpiu: iššūkiai ir galimybės” 2008-11-14

Kaip keičiasi darbo santykiai ekonominės krizės laikotarpiu? Susiduriate su iššūkiu didinti efektyvumą priimant nepopuliarius sprendimus? Ardarbuotojų skaičiaus mažinimas – vienintelė išeitis? Kaip tai padaryti konstruktyviai ir optimaliais kaštais? Kaip pranešti darbuotojui apie darbo santykių nutraukimą? Kaip užtikrinti konstruktyvų dialogą su profsąjungomis? Nesate tikri ar teisingai suprantate ir taikote naujausius Darbo kodekso pakeitimus? Kyla kiti su darbo santykiais susiję klausimai?

Personalo valdymo profesionalų asociacija 2008 m. lapkričio 14 d. 13 – 17 val. viešbutyje „Conti” (Raugyklos g. 7/2, Vilnius) organizuoja forumą, kuriame turėsite galimybę patys pabandyti praktiškai pritaikyti teisės normas, išgirsti specialistų paaiškinimus ar komentarus, paremtus Darbo kodekso straipsniais, teismų praktika, psichologija, užduosite klausimus ekspertams, padiskutuosite bei pasidalinsite patirtimi su kolegomis.
Forumą moderuoja:
Vadimas Toločko, UAB RIMI LIETUVA – šalies teisininkas, Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedros lektorius
Dalyvauja:
Gediminas Noreika, Valstybinės darbo inspekcijos Teisės skyriaus vedėjos pavaduotojas;
Ramūnas Petravičius, Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN partneris, advokatas;
Gražina Gruzdienė, Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos pirmininkė;
Solveiga Grudienė, konsultacinės įmonės „Primum Esse“ direktorė, psichologė.

Dalyvavimas forume PVPA nariams nemokamas. Ne PVPA narių dalyvavimo mokestis – 100 lt.

Papildomą informaciją teikia PVPA vykdančioji direktorė Renata Starkienė tel. 8 614 03799 arba el. paštu renata@pvpa.lt .

Registracija čia.

Registruotis prašome iki lapkričio 12 d. Registruodamiesi galite iš anksto pateikti Jums rūpimus klausimus, į kuriuos forumo metu kvalifikuotai atsakys specialistai.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu