Kviečiame dalyvauti tyrime „Creating People Advantage 2023“. Terminas pratęstas iki birželio 20 d.

Pasaulinė personalo valdymo asociacijų federacija (World Federation of People Management Associations) kartu su globalia konsultacine įmone Boston Consulting Group vėl kviečia ir Lietuvos organizacijas dalyvauti tyrime „Creating People Advantage 2023“.

Šis tyrimas yra vienas iš išsamiausių ir žinomiausių pasaulyje tęstinių tyrimų apie personalo valdymo tendencijas organizacijose nuo 2007.

Kviečiame Lietuvos organizacijų atstovus dalyvauti kuo aktyviau – surinkime bent 100 atsakymų ir gausime atskirą ataskaitą Lietuvai (2021 m. tyrimo pasaulinę, Europos bei Lietuvos ataskaitas rasite šios žinutės apačioje).

Įmonės pasaulyje susiduria su daugybe įvairiausių iššūkių – nuo ekonominių iki pilietinių krizių, skaitmeninės transformacijos, esminių permainų bei perėjimo prie tvarumo.  Kiekvienas iššūkis reikalauja naujų veikimo būdų, skirtingų įgūdžių, talentų įvairovės.   Todėl tolesnei verslo sėkmei personalo valdymo vaidmens suvokimas tampa kaip niekad svarbus.

„Creating People Advantage 2023“  tyrimas  suteikia galimybę iš esmės pažiūrėti į aktualiausias personalo valdymo temas  – šiemet akcentuojamas vadovavimas sudėtingais laikais.

Kodėl verta dalyvauti:

  • pareikšdami savo nuomonę atspindėsite Jums, Jūsų organizacijai ir Lietuvos rinkai aktualias temas;
  • gausite nemokamą galutinės tyrimo ataskaitos kopiją.

Tyrime gali dalyvauti: vadovai ir personalo vadovai ar specialistai. Netgi pageidautina, kad  anketą pildytų ne vienas žmogus iš organizacijos – tyrėjai nori pamatyti skirtingų funkcijų (vadovų ir HR) požiūrių įvairovę.

Anketai užpildyti planuokite skirti apie 20 min. Ją galima pildyti anglų, prancūzų, vokiečių ir kt. kalbomis.

 TYRIMO ANKETA>>  

Tyrimo pildymas pratęstas iki 2023 m. birželio 20 d.

 Tyrimo duomenys bus skelbiami 2023 m. spalį.

Kviečiame Lietuvos organizacijų atstovus dalyvauti kuo aktyviau – surinkime bent 100 atsakymų ir gausime atskirą ataskaitą Lietuvai.

2021 m. tyrimų ataskaitos>>

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu