2017.02.15 Lietuvos vadybos konsultantų asociacija kviečia į renginį „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui”

renginysRenginio data: vasario   15  d. (trečiadienį), registracijos pradžia 13.45 val., renginys 14.00 – 17.00
Vieta: ISM Inovacijų bazė, Arklių g.18, Vilnius

“Technologiniai pokyčiai šiandien yra dešimt kartų greitesni ir savo poveikiu tris šimtus kartų stipresni nei industrinės revoliucijos laikotarpio pokyčiai” – 2017 metų Nordic Business forumo scenoje kalbėjo Kjell Anders Nordström, Švedijos ekonomistas, rašytojas, pranešėjas, knygos “Funky business” bendraautorius.

Šių pokyčių centre – skaitmeninė revoliucija. Apie tai, kaip skaitmeninis gyvenimo būdas – vienas iš globalių megatrendų – keičia mūsų gyvenimą ir verslą bus kalbama renginyje „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“.

Programa:

  • Išmaniųjų daiktų pasaulį pristatys ir pademonstruos KRISTIJONAS VASILIAUSKAS, “Robotikos akademijos” partneris, pranešėjas ir instruktorius.
  • Apie pasaulines tendencijas versle, marketinge, aplinkoje papasakos JUSTAS GAVĖNAS, “Talentų namų” įkūrėjas, vadybos konsultantas, lektorius.
  • Iššūkius ir galimybes vadybos ir HR srityje greitos komunikacijos ir skaidrumo aplinkoje apžvelgs SOLVEIGA GRUDIENĖ “Primum Esse” vadovė, vadybos konsultantė, pranešėja.
  • Kibernetinės saugos principus, tendencijas ir rekomendacijas saugiam verslui pristatys KAROLIS STEIKŪNAS, „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ konsultantas
  • Bendra diskusija

Dalyvio mokestis:

LVKA nariams dalyvavimas nemokamas

PVPA nariams renginio kaina 15 Eur

Ne asociacijos nariams kaina 30 Eur

Registracija į renginį: https://goo.gl/forms/6MQioHchd697F6Gt1

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu