Socialinis projektas „Matyk svajonę”: darbų mugė 2009-04-25

MATYK SVAJONĘ – tai JCI Sostinė ir JCI Wonderful Copenhagen socialinis projektas, skirtas skatinti vaikus su regos negalia aktyviai siekti profesinės karjeros.

PVPA remia šį projektą ir kviečia prie jo prisijungti įmones.
MATYK SVAJONĘ – tai puiki galimybė kompanijai susitikti su talentingais vaikais ir parodyti jiems jų svajonių darbo vietas bei profesijas.
2009 m. balandžio 25 d. vyks MATYK SVAJONĘ darbų mugė, kur 16-19 m. vaikai su regos negalia turės galimybę susipažinti su Jūsų įmone.
Įmonės prašomos atsiųsti bent 1 atstovą, kuris pristatytų įmonės veiklą bei darbuotojų profesijas (tereikia atsinešti reikalingą medžiagą savo nuožiūra, stalas ir kėdės bus suteiktos).
Projekto organizatoriai ieško įmonių – Karjeros dienos dalyvių iš pačių įvairiausių sričių:  bankininkystės, telemarketingo, IT, pirkimų, renginių organizavimo, žurnalistikos, mokymų ir pan.
Tai socialinis projektas, įmonių dalyvavimas jame yra nemokamas, taip pat nėra susijęs su jokiais įsipareigojimais įdarbinti moksleivius. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas moksleiviams susipažinti su verslo visuomene, o verslo imonėms – su regos negalia turinčiais vaikais. Dalyvių indėlis – laikas, dalyvaujant Karjeros dienoje ir 3 val. stažuotė bei apmokėti pietūs.
Daugiau informacijos apie projektą:
Kontaktinis asmuo:
Laura Mortensen, tel: 8-682 -53212,
el.paštas: matyk.svajone@gmail.com, laura_pl@hotmail.com

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu