„Skaitovų būrelio” susitikimas 2010 m. liepos 29 d. 15 val.

Bossidy Larry, Ram Charan knygą „Vykdymas: ką daryti, kad užduotys būtų įvykdytos”pristatys ir diskusijai PVPA narius pakvies Eglė Daunienė, UAB „Talent Safari“ savininkė ir vadovė, prieš tai 16 metų dirbusi įvairiose pareigose, taip pat ir vadove stambiose Lietuvos įmonėse.

Ištrauka iš knygos:
„Kaip ir kompiuteriai, korporacijos turi ir techninę, ir programinę įrangą. Korporacijos programinę įrangą mes vadiname „socialine programine įranga” dėl to, kad bet kokia organizacija, turinti du ir daugiau žmonių yra socialinė sistema.
Techninė įranga apima tokius dalykus, kaip organizacinė struktūra, atlyginimų, kompensacijų ir sankcijų struktūra, finansinių ataskaitų ir jų srauto struktūra. … Jai priklauso ir hierarchinis valdžios pasidalijimas, kai tokie dalykai, kaip užduočių skyrimas ir biudžeto tvirtinimas yra matomi, priklausantys nuo pačios struktūros ir oficialūs. Socialinė programinė įranga apima vertybes, įsitikinimus ir elgesio normas kartu su viskuo, kas nepriklauso techninei įrangai. Kaip kompiuterių programinė įranga, taip ir socialinė programinė įranga suteikia gyvybę korporacijos techninei įrangai kaip veikiančiai sistemai.” 
„Programinės įrangos svarbiausias komponentas yra tai, ką vadiname socialiniais darbo mechanizmais.” 
Diskusijos objektas:
·  Kas yra socialiniai darbo mechanizmai?
·  Kaip ir kodėl jie tampa korporacijos kultūros varomąja jėga?
·  Kodėl autoriai sako, kad General Electric labai išvystyta socialinių darbo mechanizmų sistema yra svarbiausias jos sėkmės veiksnys?
Kviečiame tuos, kam įdomu diskutuoti šiomis temomis, susitikti  2010-07-29 15 val.Susitikimo vietą patikslinsime vėliau – laukiame savanorių, kurie pasiūlytų savo įmonės posėdžių kambarį ~10 žmonių.
Registruokitės  iki liepos 28 d. el. paštu renata@pvpa.lt, rimtai apsvarstę savo dalyvavimo galimybes. Vietų skaičius ribotas.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu