Pirmasis PVPA „Skaitovų būrelio” susitikimas 2010-06-09 9 val.

PVPA kviečia į pirmąjį „Skaitovų būrelio“ susitikimą: verslo pusryčius, kuriuose PVPA nariai turės galimybę ne tik išgerti rytinės kavos, bet ir išgirsti kažką naujo, padiskutuoti su kolegomis įdomiomis personalo valdymo temomis.

2010 m. birželio 9 d. 9 val. AB „Pieno žvaigždės“ korporatyvinių reikalų ir personalo direktorius Mindaugas Vinkus apžvelgs įdomią bei kontraversišką knygą „Vikingų manifestas“ apie skandinaviškų įmonių korporatyvinę kultūrą, kurios ištakos siejamos su vikingų kultūra, tuomet pasižymėjusia specifiniu nuožmumu, o modernioje ekonomikoje davusia Nobelio premiją, IKEA, LEGO, Absolut ir kt.
Kaip senus ginklus pakeitė nauji ir kas liko bendro? Ką iš to galime išmokti, ar tikrai visuomet populiarios vadybinės tiesos neginčijamos?
Kviečiame tuos, kam įdomios šios mintys susitikti padiskutuoti 2010-06-09 9 val. UAB „Omnitel“ (Vytenio g. 18, Vilnius).
Registruokitės  iki birželio 8 d. el. paštu renata@pvpa.lt, rimtai apsvarstę savo dalyvavimo galimybes. Vietų skaičius ribotas.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu