Kviečiame į Personalo valdymo standarto Pagrindinę programą

PVPA jau trečią kartą organizuoja didelio susidomėjimo ir labai gero vertinimo sulaukusius Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos (anksčiau vadinosi – I-ojo lygio) mokymus. Mokymų programa skirta pradedantiesiems personalo specialistams ar administracijos darbuotojams, atliekantiems personalo specialisto funkcijas.
Mokymo programa yra unikali tuo, kad ji parengta patyrusių personalo specialistų-praktikų, glaudžiai bendradarbiaujant su ISM profesore, Personalo valdymo programų vadove dr. Ilona Bučiūniene bei per pakankamai trumpą laiką apima ir sistemingai atskleidžia visas pagrindines personalo valdymo sritis ir svarbiausias personalo specialisto funkcijas.
Mokymai nėra teoriniai, suteikiama galimybė įtvirtinti žinias, atliekant praktines užduotis, diskutuojant su dėstytojais, kviestiniais įmonių personalo specialistais ir mokymų kolegomis.
Mokymų pabaigoje laikomas žinių patikrinimo testas ir jį išlaikius išduodamas PVPA sertifikatas, turimų profesinių žinių patvirtinimas.
Dalyvių atsiliepimai, praėjus beveik pusei metų nuo mokymų pabaigos:
Didžiausia nauda ta, kad visas žinias apie personalo valdymą susistemino, sužinojau, kuriose srityse galiu gilintis. Pasinaudojau kai kurių dėstytojų pavyzdžiais, pateiktais medžiagoje. Taikau kai kuriuos metodus.” Palmyra Gavėnaitė, personalo skyriaus vadovė, AB „Vilniaus energija“
”Įgytos žinios labai praverčia kasdieniniame darbe įvairiais klausimais. Pradedant nuo atrankų – baigiant darbo sutartimis, nes buvo įdiegta daug praktinių žinių. Dabar galiu atsakyti į daugelį iškilusių klausimų skyrių vadovams dėl darbo teisės, nebereikia abejoti ar tikrai taip ir turi būti. Tikrai visiems rekomenduočiau šiuos mokymus. Po šių mokymų nei vieni kiti neprilygo jūsų organizuotiems. Su nekantrumu laukiu II lygio mokymų”.Neringa Vidugirienė, personalo vadybininkė, AB „Kalnapilio – Tauro grupė”
”Supratau, kokia turėtų būti personalisto vieta įmonėje. Ir tai, kad ne visose įmonėse reikalingi personalo darbuotojai, nes įmonės turėtų dar šiek tiek paaugti. Po šių mokymų viskas susidėliojo į „lentynėles”.Vertingiausias dalykas yra kolegų ir dėstytojų patirtis, kurią šiek tiek pakeitus, galima pritaikyti savo įmonėje.” Laura Uselytė, personalo vadovė, UAB ”Biseris”
Mokymai vyksta penktadieniais-šeštadieniais, kas antrą savaitę. Numatoma mokymų pradžia: 2008 m. lapkričio 28 d.
Programos temos:
  1. Įvadas.
  2. Personalo administravimas.
  3. Personalo formavimas.
  4. Veiklos valdymas. Darbuotojų ugdymas. Atlygio valdymas.
  5. Organizacinė struktūra ir kultūra.
Detali programa
Programos kaina:
  • 3250 Lt (PVPA nariams).
  • 3835 Lt (ne PVPA nariams),
Reikalavimai programos dalyviams:
  • Darbo patirtis organizacijoje, pageidautina 2-3 metai (bet kokioje srityje);
  • Aukštasis arba universitetinis išsilavinimas
Susidomėjusius maloniai prašome registruotis užpildant šią anketą iki lapkričio 7 d.
Daugiau informacijos suteiks Renata Starkienė, tel. +370 614 03799,renata@pvpa.lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu