Kviečiame dalyvauti H.Mintzberg webinar’e 2009-09-21 16 val.

PVPA svarsto galimybę naudoti naują dalijimosi patirtimi/tobulėjimo formą – webinarą.

Siūlome Jums š.m. rugsėjo mėn. 21 d. 16.00 val. (Lietuvos laiku) išbandyti webinaro galimybes ir dalyvauti prof. H. Mintzberg’o paskaitoje apie lyderystę, ugdymą ir organizacijos vystymą. Paskaita bus skaitoma anglų kalba ir yra nemokama.

Norint išklausyti šią paskaitą tereikia tiesioginės prieigos prie interneto ir išankstinės registracijos, naudojantis šia nuoroda.

Apie lektorių

Henry’s Mintzberg’as yra Kanados McGill Universiteto Cleghorn profesorius ir tarptautiniu mastu pripažintas pranešėjas bei autorius, rašantis ir kalbantis apie organizacijas ir vadovavimą. Tom’as Peters’as jį pavadino “ko gero, didžiausiu vadybos mąstytoju pasaulyje”. Profesorius yra parašęs 150 straipsnių, išleidęs 15 knygų, įskaitant “Vadovai ne MBA” (Managers Not MBAs). Pastaruosius 15 metų profesorius drauge su kolegomis iš Kanados, Anglijos, Prancūzijos, Indijos ir Japonijos daugiausiai dirbo rengdami naujus vadovų mokymo ir ugdymo metodus.

Keletas prof. H. Mintzberg’o minčių:

“Organizacijos turi vėl tapti prisirišimo vietomis, kuriose žmonės yra atsidavę vienas kitam ir savo įmonei.”

“Bendruomenė – tai vieta, kur žmonėms rūpi jų darbas, jų kolegos ir jų vieta pasaulyje ir geografine prasme, ir apskritai. O šio rūpesčio dėka žmonės jaučiasi įkvėpti kasdien daryti tai, ko reikia bendruomenei.”
 

“Galbūt atėjo laikas atsitraukti nuo heroiškų lyderių ir pasakyti sau, kad mums reikia tik šiek tiek lyderytės – kad lyderis kištųsi tik tuomet, kai būtina, skatindamas žmones pačius ieškoti sprendimų.”

Tikimės, kad paskaita apie tai, kaip atkurti bendruomeniškumą organizacijose bus Jums įdomi.

Būtų šaunu, jeigu pasidalintumėte savo mintimis – kiek ši tema aktuali Jums, Jūsų įmonei, ar verta būtų ją padiskutuoti PVPA renginiuose? Taip pat įdomu, ar Jums priimtina tokia renginio/paskaitos forma? Kviečiu šiomis temomis diskutuoti www.pvpa.lt vidiniame narių puslapyje esančiame  forume arba rašyti R.Starkienei el. paštu renata@pvpa.lt.

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu