Kategorija: Vizitas į įmonę
Data: 2024-03-28 09:00 - 12:00
Vieta: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, A. Vienuolio 1, Vilnius
Jeigu turite klausimų: Simona Daugintienė el. paštas -> simona@pvpa.lt
Kaina PVPA nariams: nemokamai

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras PVPA Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui 2023 m. teikė projektą „2022 metai dedikuoti įstaigos emociniam klimatui gerinti „Kiekvienas esate svarbus“, kuris parodė, kiek daug dėmesio organizacija skyrė šiai sričiai ir kokius apčiuopiamus rezultatus toks įdirbis davė. 

Kadangi į gruodžio mėnesį organizuotą vizitą į šią organizaciją netilpo visi norintys, nuoširdžiai dėkojame kolegoms, kurie sutiko priimti PVPA narius dar sykį.

Susitiksime ir dalinsimės praktikomis, ten, kur tradiciškai šurmuliuoja publika prieš premjerą ir stovi eilė nusifotografuoti prie sienelės, sužinosime koks kelias nueinamas iki to šurmulio.

LNOBT generalinio direktoriaus pavaduotoja, žmogiškųjų išteklių ir bendrųjų reikalų departamento vadovė Inga Navickienė su kolegomis žadėjo atverti teatro užkulisius ir paslaptis, parodyti nuo ko prasideda spektaklis, kiek galvų, rankų, kojų reikia norint sukurti spektaklio magiją, atskleisti, ar daug romantikos scenos profesionalo kasdienybėje ir papasakoti apie HR romantiką, dirbant su atlikėjais.

Dalyvių skaičius ribotas. Esant dideliam susidomėjimui, organizatoriai pasilieka teisę priimti tik po 1 žmogų iš organizacijos.
Registracija laikinai sustabdyta.