Kategorija: Renginiai Vebinaras
Data: 2023-10-26 10:00 - 12:00
Vieta: MS Teams platformoje, užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.
Jeigu turite klausimų: Simona Daugintienė el. paštas -> simona@pvpa.lt
Kaina PVPA nariams: nemokamai
Beveik metai po mobingo reguliavimo įtvirtinimo Darbo kodekse – kas pasikeitė?

Ką sako teismų praktika mobingo bylose? Kokias pamokas verslas iš to gali išmokti? Praktiniai konkrečių bylų pavyzdžiai ir jų aptarimas.

Vebinaro metu šiuos klausimus nagrinėsime kartu su Triniti Jurex atstovėmis Jurgita Judickiene ir Giedre Čitavičiūte.

Vebinaro pabaigoje praktine savo organizacijos patirtimi pasidalins Toma Darulytė, UAB „Telia Lietuva“ personalo partnerė ir darbo santykių vadovė.

Partnerė, advokatė Jurgita Judickienė

Jurgita turi daugiau nei 20 m. profesinės patirties ginčų sprendimo ir darbo teisės srityse, o tarptautinis teisės žinynas „Chambers and Partners“ yra įvertinęs advokatę kaip vieną labiausiai vertinamų ir klientų gerbiamų savo srities profesionalių (angl. „Respected ligitor by „Chambers and Partners“, 2017). Ji taip pat turi sukaupusi reikšmingos patirties kuriant Lietuvos teismų praktiką ir taip formuojant naują įmonių veiklos teisinį reglamentavimą.

Kasmet Jurgita įvertinama kaip viena geriausių darbo teisės srities pranešėjų, kuri pastaruosius 8 metus skaito pranešimus žymiausiose nacionalinėse konferencijose, skirtose personalo bei viešųjų pirkimų ekspertams, įmonių vadovams ir vadybininkams.

Teisininkė Giedrė Čitavičiūtė

Giedrės teisinė patirtis apima tiek Lietuvos, tiek tarptautinių įmonių konsultavimą įvairiais darbo teisės klausimais, įskaitant klausimus, susijusius su ginčų sprendimu, įmonių teise ir duomenų apsauga. Giedrė nuolat padeda klientams rengti ir atnaujinti įvairius vidaus tvarkos dokumentus.

Giedrė dažnai teikia konsultacijas įvairiose su personalo valdymu susijusiose situacijose – padeda klientams spręsti klausimus, susijusius su darbuotojų drausmės problemomis, darbo sutarčių nutraukimu, darbo rezultatų gerinimu, darbo laiko valdymu bei kitais kasdieniais personalo valdymo klausimais.

Dalyvio mokestis: PVPA nariams nemokamas, Ne PVPA nariams renginio kaina 30 EUR.

Registracija pasibaigė