Kategorija: Renginiai Vebinaras
Data: 2023-12-13 11:00 - 12:00
Vieta: Vebinaras vyks MS Teams platformoje, užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.
Kaina PVPA nariams: nemokamai

2023 metams baigiantis, tęsiame tradicijas ir kviečiame į vebinarą, skirtą pasidalijimui įspūdžiais iš tarptautinių konferencijų/renginių, kuriuose teko dalyvauti PVPA nariams.

Šio vebinaro metu dvi viešnios pasidalins savo įspūdžiais ir mintimis apie tai, kokias idėjas išgirdo, kokius akcentus užfiksavo dalyvautuose renginiuose 2023 metais.

Solveiga Grudienė, PRIMUM ESSE direktorė, VU partnerystės docentė, PVPA valdybos narė dalinsis įžvalgomis iš:

EAPM Delegates Assembly Annual Meeting – kasmetinio renginio, kuris suburia visas šalis – EAPM nares.

54th International People Conference (2023 spalis, Lisabona).

Kasmet vykstančios didžiausios Žmonių ir verslo konferencijos Portugalijoje pagrindinė tema “Experience People”. Vyraujančios pranešimų temos: nežinomybė dėl darbo ateities ir technologijų inovacijų; Kaip valdyti dabarties ir ateities žmones, atliepti jų lūkesčius ir rinkos reikalavimus.

 CIPD Annual Conference and Exhibition (2023 lapkritis, Mančesteris).

Kasmet vykstančios konferencijos pagrindinė tema “A bolder future for the People Profession”. Vyraujančios pranešimų temos buvo skirtos nagrinėti, kaip dirbtinis intelektas keičia darbo kontekstą, kokią įtaką tai turi visuomenei ir organizacijoms, kaip užtikrinti darbuotojų gerovę bei įgyvendinti įtraukties nuostatas. Mokslininkai dalijosi įžvalgomis, o organizacijų atstovai – praktikomis, kaip sekasi dirbti besikeičiančiame pasaulyje. Parodoje dalyvaujančių tiekėjų fokusas – darbuotojų patirties valdymas, duomenų analitika, individualizuoti mokymo sprendimai.

Algė Jablonskienė, OVC Consulting partnerė ir konsultantė dalinsis įžvalgomis iš:

UNLEASH World HR (2023 spalis, Paryžius)

Kasmet vykstančios konferencijos pagrindinė tema „Technologijų pritaikymas personalo valdyme: sprendimai ir praktikos“. Tyrimų pristatymai bei mokslininkų pranešimai buvo skirti aptarti darbuotojų trūkumo, dirbtinio intelekto įtakos darbo aplinkai ir HR, darbo su skirtingomis kartomis bei kitas temas.

Susitikimo metu pasidalinsime labiausiai įstrigusiomis mintimis, aptarsime bendras temas bei pasvarstysime, kodėl kai kurios temos skirtinguose renginiuose buvo nevienodai aktualios.

Dalyvio mokestis: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas, ne PVPA nariams renginio kaina 25 EUR.

Registracija pasibaigė