Kategorija: Renginiai Vebinaras
Data: 2023-11-09 10:00 - 11:00
Vieta: Vebinaras vyks MS Teams platformoje, užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.
Jeigu turite klausimų: Simona Daugintienė el. paštas -> simona@pvpa.lt
Kaina PVPA nariams: nemokamai
Nors apie ChatGPT šiuo metu kalba visi, didžioji dauguma žmonių vis dar neišnaudoja jo galimybių – jie patį išmaniausią įrankį naudoja kaip Google: įvedžiau klausimą, gavau atsakymą, ir … viskas. Tai yra pati didžiausia klaida. Įsivaizduokite, jei savo išmanųjį telefoną naudotumėte tik skambinimui ir skambučiams gauti. Kokia būtų jūsų telefono vertė?

Šios renginio metu ilgametis talentų „medžiotojas“, šiuo metu stipriai besidomintis dirbtinio intelekto įrankiais Dov Zavadskis  pasidalins savo patirtimi ir strategijomis, kurios padės į ChatGPT pasižiūrėti visiškai kitu kampu. Daugiausia dėmesio bus skiriama mąstymo keitimui ir konkrečių užklausų kūrimui – turėsite galimybę interaktyvios sesijos pamatyti, kaip ChatGPT gali jums padėti kitaip pasižiūrėti į darbo aprašymų procesą, žinučių kandidatams kūrimą ir kt.

Sesijos tikslas – sudominti ir paskatinti jus žaisti bei susidraugauti su ChatGPT, o ne jo bijoti. Tik mokėdami prasmingai naudotis dirbtinio intelekto įrankiais, galėsite būti tikri, kad jis jūsų nepakeis.

Dov Zavadskis yra buvęs talentų „medžiotojas“, ir karjeros mentorius, kuris gilinasi į ChatGPT galimybes ir dabar yra „Befriend AI“ įkūrėjas. Dov naudoja savo patirtį, kad padėtų tiek asmenims, tiek įmonėms geriau suprasti ir išnaudoti dirbtinio intelekto technologijas. Dov daugiausiai dėmesio skiria savo geriausiam draugui – ChatGPT. Jo seminarai ir mokymai siekia atskleisti dirbtinio intelekto paslaptis ir pateikti praktinius sprendimus karjeros plėtrai ir verslo tobulinimui.

Dalyvio mokestis: PVPA nariams nemokamas, Ne PVPA nariams renginio kaina 25 EUR.

Registracija pasibaigė